Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

który z was specjaliści mechanicy forumowi wyjmie cały silnik aby wyjąć turbulum w 2.7 BIT jak padnie????? co słucham???

:polew:

Na pewno nie Ty.

tym bardziej nie ty
Opublikowano

który z was specjaliści mechanicy forumowi wyjmie cały silnik aby wyjąć turbulum w 2.7 BIT jak padnie????? co słucham???

wejdź na temat moskala i doczytaj ze da rade :wallbash: kiedys Ci pisałem na temat własnoręcznego dłubania w samochodzi jedni buduja domy drudzy smarują kanapki :gwizdanie: co do ferrari

http://jalopnik.com/5615366/the-worlds-first-twin+turbo-ferrari-enzo

TWIN TURBO, dalej myslisz ze wolnossak w ferrari to potęga :gwizdanie:

Opublikowano

TY TO TYLKO UMIESZ UŻYWAĆ MASZYNKI DO POSZERZANIA NADKOLI :polew:

Opublikowano

który z was specjaliści mechanicy forumowi wyjmie cały silnik aby wyjąć turbulum w 2.7 BIT jak padnie????? co słucham???

Ostatnio był na forum obalony mit jakoby trzeba było wyjmować motor do wyciągnięcia turba. Chyba w temacie moskala.

Opublikowano

który z was specjaliści mechanicy forumowi wyjmie cały silnik aby wyjąć turbulum w 2.7 BIT jak padnie????? co słucham???

:polew:

Na pewno nie Ty.

tym bardziej nie ty

Ja już nie jednego swapa zrobiłem, to że Ty nie potrafisz i że nie spotkałeś mechanika, który potrafi wyjąć silnika zrobić nie znaczy, że takich nie ma.[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 21:08_________________________________________________

który z was specjaliści mechanicy forumowi wyjmie cały silnik aby wyjąć turbulum w 2.7 BIT jak padnie????? co słucham???

Ostatnio był na forum obalony mit jakoby trzeba było wyjmować motor do wyciągnięcia turba. Chyba w temacie moskala.

Nawet jeśli trzeba by wyjąć silnik to nie jest to taka wielka filozofia jak się wydaje.

Opublikowano

który z was specjaliści mechanicy forumowi wyjmie cały silnik aby wyjąć turbulum w 2.7 BIT jak padnie????? co słucham???

:polew:

Na pewno nie Ty.

tym bardziej nie ty

Ja już nie jednego swapa zrobiłem, to że Ty nie potrafisz i że nie spotkałeś mechanika, który potrafi wyjąć silnika zrobić nie znaczy, że takich nie ma.[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 21:08_________________________________________________

który z was specjaliści mechanicy forumowi wyjmie cały silnik aby wyjąć turbulum w 2.7 BIT jak padnie????? co słucham???

Ostatnio był na forum obalony mit jakoby trzeba było wyjmować motor do wyciągnięcia turba. Chyba w temacie moskala.

Nawet jeśli trzeba by wyjąć silnik to nie jest to taka wielka filozofia jak się wydaje.

:polew: kurfffa normalnie mechanik :polew: zaraz pęknę "niejednego swapa zrobiłem" :polew:
Opublikowano

Pęknij, będzie spokój :naughty:

Opublikowano

Pęknij, będzie spokój :naughty:

EOT
Opublikowano

A później sprawdź ile osób do mnie przyjeżdżało żeby im z samochodem pomóc. Nie uważam się za mechanika ale z drugiej strony nie przeraża mnie wizja wyjęcia silnika bo nie raz już to robiłem.

Opublikowano

silnik w audi żeby wyjąć? :decayed: jedne z najprostszych silników do rozbiórki, 2-3 godziny i da radę wyjąć jak ktoś już kiedyś kręcił i wie o co chodzi. Ciężko się wyjmuję z tigry silnik jak się nie zna patentu, albo z jaguara to już wogole jedno z najbardziej pojebanych aut, ale nie z audi :kox:

Opublikowano

brak argumentów zastąpić szyda dobry pomysł arni :wallbash: :gwizdanie:

To nie szydera tylko riposta. Rozśmieszyło mnie, że dla kogoś argumentem może być to, że trzeba wyjąć silnik do wymiany turbiny (tym bardziej, że nie trzeba tego robić). Idąc tym tokiem - nie kupujmy nowszych aut bo tam żeby wymienić spaloną żarówkę, trzeba wyjąć lampę a żeby wyjąć lampę trzeba zdjąć zderzak.

Dla mnie to nie argument.

Opublikowano

brak argumentów zastąpić szyda dobry pomysł arni :wallbash: :gwizdanie:

To nie szydera tylko riposta. Rozśmieszyło mnie, że dla kogoś argumentem może być to, że trzeba wyjąć silnik do wymiany turbiny (tym bardziej, że nie trzeba tego robić). Idąc tym tokiem - nie kupujmy nowszych aut bo tam żeby wymienić spaloną żarówkę, trzeba wyjąć lampę a żeby wyjąć lampę trzeba zdjąć zderzak.

Dla mnie to nie argument.

dla mnie 2.7 Bit jest fajnym silnikiem tym bardziej że miałem okazje jeździć nim w poniedziałek, ale przeraża mnie koszt regeneracji turbin itp
Opublikowano

Drogi papucie, turbiny nie padają tak często.

Ale fakt, to największy wydatek jeśli chodzi o 2.7biTurbo.

Tyle, że jak padną zawsze można wymienić na większe :evil::)

Opublikowano

Drogi papucie, turbiny nie padają tak często.

Ale fakt, to największy wydatek jeśli chodzi o 2.7biTurbo.

Tyle, że jak padną zawsze można wymienić na większe :evil::)

tyle że kolega chce zmieniać całe auto, to jeśli tak to na auto z 2.7 Bit bym nie zmienił, jeśli jednak chodzi o sam silnik to na 2.7 sprawdzony taki jak np nosb sprzedawał bym zaryzykował
Opublikowano

Byłem przekonany, że chce silnik zmieniać tylko :doh1:

IMO to trochę bez sensu, w auto zainwestowane (np. środek), Q jest nic tylko swapować.

Rozumiem gdyby nie było quattro.

Opublikowano

a powiedz ze masz 2.5 tdi nikt się tym nie zainteresuje a powiedz 2.8 Benz porównaj reakcje

Jedyna moja reakcja na dźwięk 2.8 to .. " nie opłacalny kibel " :decayed:

Nissanki

Dobre Nysy to wychodziły w turbo :naughty:

Opublikowano

który z was specjaliści mechanicy forumowi wyjmie cały silnik aby wyjąć turbulum w 2.7 BIT jak padnie????? co słucham???

2 tygodnie temu gośc w Lubartowie wyciagnął turbo BEZ RUSZANIA, nie tyle wyjmowania , lub opuszczania tylko BEZ RUSZANIA silnika. Zapłaciłem za wymiane turbo 200pln robocizny + używane turbo z esy Ajaxa kosztowało mnie 300pln.

Oczywiście jesli bedziesz miał za***iście zapieczone śruby itp to trzeba ruszyć motor ale jesli wszystko pójdzie zgodnie z planem to nie ma takiej potrzeby.

Zresztą dla sprawnego mechaniora wyjecie 2.7TT to 3-4h roboty

Więc chłopcze , najpierw zapraszam do szkoły. Nie pieprz o rzeczach , o których nie masz pojęcia :cool1:

Akurat na tym forum pod względem wiedzy możecie razem z kolegą K2 , przyjechać i auto Armiemu wypucować raz w tygodniu , tak wasza wiedza w temacie aut jest rozległa. Opanowane : odkurzacz i jakieś megłajersy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

dla mnie 2.7 Bit jest fajnym silnikiem tym bardziej że miałem okazje jeździć nim w poniedziałek, ale przeraża mnie koszt regeneracji turbin itp

Cos za coś , ja wole wsadzić drugie turbo ale mieć 300KM pod dópą :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Dobre Nysy to wychodziły w turbo :naughty:

Skąd on moze to wiedziec jak na słowo NISSAN pierwsze co przychodzi mu na myśl to Primera :decayed: :decayed: :decayed:

Żadnych turbin żadnych ON

tylko czysta moc proste rozumowanie

jak już to rs4 ale to w lotto wygrać muszę :confused4:

przecież rs to potęga przez turbo, gubisz sie w rozmysłach :wink4: czasy wolnossących siników pod wzgledem mocy skończyły sie juz dawno

Ferrali, Lambo Nissanki itp itd.. no fakt to nie jedzie i nawet byle TDI to objedzie

ok , potęga , tylko weź pod uwage jaka pojemność silnika masz w Ferrari/Lambo zeby uzyskać 500KM a RS to tylko 2.7 i 400KM. nie widzisz różnicy ????

Opublikowano

Akurat na tym forum pod względem wiedzy możecie razem z kolegą K2 , przyjechać i auto Armiemu wypucować raz w tygodniu , tak wasza wiedza w temacie aut jest rozległa. Opanowane : odkurzacz i jakieś megłajersy :naughty

spadłem z krzesła...

:polew:

Opublikowano

Akurat na tym forum pod względem wiedzy możecie razem z kolegą K2 , przyjechać i auto Armiemu wypucować raz w tygodniu , tak wasza wiedza w temacie aut jest rozległa. Opanowane : odkurzacz i jakieś megłajersy :naughty

spadłem z krzesła...

:polew:

wy sobie za to mozecie co innego wypolerować nawzajem taka wiedza wasza w tym temacie jest rozległa że wazelina leje się hektolitrami[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 10:40_________________________________________________najlepiej jest poczytać na forum i potem powidzieć że turbo da się wyjąć bez wyjmowania silnika, nie mając kontaktu z z tym motorem więc mi tu nie pieprz
Opublikowano

Akurat na tym forum pod względem wiedzy możecie razem z kolegą K2 , przyjechać i auto Armiemu wypucować raz w tygodniu , tak wasza wiedza w temacie aut jest rozległa. Opanowane : odkurzacz i jakieś megłajersy :naughty

spadłem z krzesła...

:polew:

wy sobie za to mozecie co innego wypolerować nawzajem taka wiedza wasza w tym temacie jest rozległa że wazelina leje się hektolitrami[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 10:40_________________________________________________najlepiej jest poczytać na forum i potem powidzieć że turbo da się wyjąć bez wyjmowania silnika, nie mając kontaktu z z tym motorem więc mi tu nie pieprz

Ale to turbo było wyciągane z auta moskala. Bez wyciągania motorni. Także kontakt jakiś tam był :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.