Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Paput ale moskal ma kontakt z tym motorem :blink:

:decayed:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 11:10_________________________________________________aaa zapomniałem w profilu opel astra :polew: :polew:

Opublikowano

Paput ale moskal ma kontakt z tym motorem :blink:

:decayed:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 11:10_________________________________________________aaa zapomniałem w profilu opel astra :polew: :polew:

chodzi o armiego
Opublikowano

Eh te osobiste wycieczki.

Wolę mieć wiedzę opartą na lekturze forum i doświadczeniach kolegów z forum i mojego mechanika (jedyny, który jako jeden z nielicznych z okolicy, jak nie jedyny naprawia te silniki i sam jeździ esą) niż pisać teksty z cyklu: tata, a marcin powiedział, że nie da się wyjąć turbiny bez wyciągania silnika.

Btw,

wczoraj dzwoniłem do niego w sprawie mojego auta i przy okazji się upewniłem.

Nie piszę na forum rzeczy, których nie jestem pewien :gwizdanie:

Opublikowano

Po kiego ch... są te Wasze wzajemnie napinki ?

Da się wyjąć, czy się nie da, jeden potrafi to drugi nie.

Opłaca się pchać biturbo, nie opłaca.

Jak baby na targu.

Spokój ma być :decayed:

Megłajersy jedne :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobrze doktorze :)

Opublikowano

A co silników to wiadomo kto tu jest Master :naughty:

1.6 :bag:

Opublikowano

Dobre Nysy to wychodziły w turbo :naughty:

Skąd on moze to wiedziec jak na słowo NISSAN pierwsze co przychodzi mu na myśl to Primera :decayed: :decayed: :decayed:

jebłem :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 12:24_________________________________________________...no i spokój mi tu :kox: :kox:

Opublikowano

wy sobie za to mozecie co innego wypolerować nawzajem taka wiedza wasza w tym temacie jest rozległa że wazelina leje się hektolitrami

zebym Ci kórwa nie musiał wypolerować kiedyś czegoś przy okazji

Opublikowano

wy sobie za to mozecie co innego wypolerować nawzajem taka wiedza wasza w tym temacie jest rozległa że wazelina leje się hektolitrami

zebym Ci kórwa nie musiał wypolerować kiedyś czegoś przy okazji

forumowy suplo-kozak
Opublikowano

forumowy suplo-kozak

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

raczej Testo , suple sa dla dziewczyn :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

forumowy suplo-kozak

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

raczej Testo , suple sa dla dziewczyn :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:decayed: EOT
Opublikowano

piz*usie prosiłem o spokój , bo mi roboty narobiliście tym spamem :thumbdown: :thumbdown: :cool1::angry:

Opublikowano
  • Autor

etap II w 98% zakończony :decayed:

zdj281cie0064.jpg

Foty:

zdj281cie0053.th.jpgzdj281cie0052.th.jpgzdj281cie0061.th.jpg

zdj281cie0057.th.jpg zdj281cie0051.th.jpg zdj281cie0054.th.jpg zdj281cie0065.th.jpg

Opublikowano

Kierownica wszystko psuje

Opublikowano

Kiera do zmiany...

Nie podoba mi się ten tunel, za dużo tego...

Opublikowano

A mi się podoba, po co ma mieć wszystko takie samo jak reszta co modzą na forum, chciał coś oryginalnego i wg mnie dobrze mu to wychodzi, choć ciekawy jestem jak będzie wyglądał III etap bo coś tam wspominał że nie zakończy na II etapie :naughty:

Fakt faktem kiera wszystko psuję ale już mu to dawno mówiłem, zapewniał że zmieni to czekamy :)

Opublikowano

Pewnie III etap to kiera właśnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

on nie nie

III etap to wszystko od paska ozdobnego w dol co leci czyli schowek pasarzera i te schowki od kierowcy + obudowa kiery w bialej skorze , chyba jeszcze do 3 podepne tylna pulke

nad IV juz mysle : podsufitka , slupki i barwienei wykladziny to napewno :naughty:

Opublikowano

Zmień kierownicę :thumbdown: taka 80-tka :)[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 22:07_________________________________________________Trochę zawile tej skóry :wink4:

Opublikowano

W pewnym momencie moze przesadzic, no ale śledzimy temat :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.