Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swap skrzyni Multitronic na manualną w A4 B6


erniorzegow

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja to robie ciagle, :) wiec odpalam vaga wchodze wsterownik i wiem co kodowac i jaktu nie ma filozofi, jak chcesz kabel to daj znac 250zł z softem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem pod cana za 50zl:P predzej wiedza mi sie by przydala jak przekodowac te sterowniki,ktore liczby zmieniac,proces kodowania nie jest mi obcy,predzej informacja co,jakie sa liczby w czym przypisane do manuala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag nie podpowie kodowania dla ECU. Trzeba spisać od kogoś kto ma dany motor z manualną skrzynią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ecu nie ale reszte tak, pozatym ecu z edc15+ vagiem sie nie da zrobic, tylko vas[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 00:52_________________________________________________ja u siebi mam edc 15 i najprawdopodobniej zrobie u siebie , edc15+ w b7 jest juz wiec bedzie problem, tak mysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie koledzy wyjasnic mi dokladnie o co chodzi z tym edc15+? to jest kodowanie glownego komputera?[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 03:41_________________________________________________dzisiaj pojawily mi sie dziwne objawy,mianowicie samochod zaczal szarpac,jakby mial problemy ze sprzeglem;/ sprezynki na docisku sac cofniete. powinno byc wszystko ok a skrzynia sie wyglupia.jestem ciekaw czy to wina kodowania kompa automat manual ale bardziej podejzewam uzywane sprzeglo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie auto jezdzi , stop dziala, rozrusznik działa, kwestia wstecznego i czujnika sprzegła , jest niby prblem wibracje sie jakies pojawiły przy wysokich obrotach i zmianach biegu

wibracji juz nie ma, kodowanie sterownika silnika zostało za 2 dni pewnie bedzie juz auto[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 16:14_________________________________________________sterownik silnika do przekodowania, jesli sie nie da a w wiekszosci przypadkow nie da, do zamiany lub plrzelaszowania,

ECU zglasza blad komunikacji z skrzynia, i przechodzi w tryb awaryjny pracy

kolego Bay1 a jak u ciebie ?[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 08:03_________________________________________________sterownik silnika do wymiany u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest problem ,pompa abs bosch 8.0 nigdzie nie moga namierzyc kodowania tego sterownika pompy,kodowanie multitronica dla bosch to 004402 na wiki tech jest na boscha 5.7 jak masz 8.0 to prosze podeslij kodowanie, odnosnie ecu silnika tez nigdzie nie pisze ktora cyfre w kodowaniu trzeba zmienic,co do kodowania nie bedzie wiekszego problemu,zegarow nie kodujemy na bank, najwazniejszy abs.cala reszta ok .auto stoi u elektryka wlasnie wrocilem od niego.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma jak , vag podpowiada kodowania, co to za fachowiec hmm ? to sa generalnie proste tematy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...