Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Cisnienie Turbosprezarki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam sprawdzałem dzis jakie daje cisnienie turbo i wyszło mi ok 0,98 Bara. Co moze byc powodem? Podczas rozpedzania samochodu zauwazylem jak cisnienie faluje, poporstu wskazówka falowala, Słychac nawet podczas jazdy jak trubo faluje tzn tak jakby momentami puszczalo cisnienie. Co to moze znaczyc?? Aha i podlaczajac Vag-a nie wykazalo zadnych błedów. Czy moze miec to falowanie cos wspolnego z zaworem N75??

Opublikowano

u mnie w AGU pompuje 0,5 po programie 0,9

sprawdź czy wszystkie węże są całe skoro faluje

Opublikowano

nieszczelność bardzo prawdopodobna

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzałem wszystkie weze i nic nie syczy wszystko szczelne.Zastanawia mnie caly czas ten zawór N75 moze przez niego powstaje to falowanie

Opublikowano

n75 też może przepuszczać :wink4:

Opublikowano

nieprawidłowa praca aktuatora a co za tym idzie WG

ciśnienie 0.9 Bara to bardzo dużo :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a co to jest ten Aktuator?? i WG???

Opublikowano

aktuator to jest gruszka która poprzez ciegno i klapkę (WG) otwiera drugi kanał wylotowy w turbinie

Opublikowano

a może masz soft jakiś?

Opublikowano

bardzo prawdopodobne ze ma

Opublikowano

jak masz wskaźnik to nagraj jak wyglada doładowanie. tak jak logi tylko żeby było widać obrotomierz

Opublikowano
  • Autor

No jest problem ze nie mam już wskaźnika i nie będę miał możliwości pożyczenia, a czy taki zwykły wskaźnik od kompresora starczył by?? Zdaje mi się ze nie ma zmienionego Softa chyba... Słuchajcie a jakbym jutro na próbę wyjął zawór n75 i te przewody złączył zwykłym trójnikiem??? Moze coś się stać? Bo chyba jest możliwość jakoś sprawdzić N75?? Czytałem gdzieś w necie ze mostkuja jakieś 2 wężyki, aby zobaczyć czy jest różnica w jeźdźcie.

Opublikowano

No jest problem ze nie mam już wskaźnika i nie będę miał możliwości pożyczenia, a czy taki zwykły wskaźnik od kompresora starczył by?? Zdaje mi się ze nie ma zmienionego Softa chyba... Słuchajcie a jakbym jutro na próbę wyjął zawór n75 i te przewody złączył zwykłym trójnikiem??? Moze coś się stać? Bo chyba jest możliwość jakoś sprawdzić N75?? Czytałem gdzieś w necie ze mostkuja jakieś 2 wężyki, aby zobaczyć czy jest różnica w jeźdźcie.

N75 mozesz sprawdzic VAG-iem (test elementów wykonawczych, blok silnik)

jak zmostkujesz przewody to jest to najlepsza droga do roz...jebania turbo

Opublikowano
  • Autor

No tak ale czytałem ze mostkuja te przewody aby to sprawdzic. Mam Vag-a lecz Polskiego 4.9 :( a chciałem tego innego ale nie ma skad sciagnac.

Tutaj opisuja mostkowanie:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=35&t=373372

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.