Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] E39 chiptuning 2.0 d 136ps


szyku

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie jak w temacie .. ile można wyciągnąć z bmw 5 e39 2.0d 136 ps ? może ktoś miał styczność ? wie co i jak ? jakie proporcje km i Nm?

gdzie można to zrobić ?

stan silnika bardzo ładny i zdrowy ;) przebieg zostawiam dla siebie bo i tak nikt nie uwierzy ..

wiem wiem forum audi ale korzystam z forum od dawna i nie zamieniam zmieniać :) prosze o opinie i podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój znajomy który zajmuje się chipowaniem w swojej 3 e46 również 2.0 136KM(chyba ten sam silnik co w 5 e 49) ma coś pod 190KM a Niutków ponad 4_ _ ale ile dokładnie to tego ci nie powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

softem zrobisz cos koło 170km i 370nm :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do Aliego "DYNOSOFT" powiedz co masz... A On Ci powie co z tego jest w stanie wyrezać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do Aliego "DYNOSOFT" powiedz co masz... A On Ci powie co z tego jest w stanie wyrezać :wink4:

własnie znalazłem kontakt na internecie .. znaczy jego stronę internetową .. myślę o 170 km i 370 Nm o ile to możliwe i bezpieczne...bardzo dziękuje za pomoc ale mam jeszcze jedno pytanie .. mniej więcej koszt chiptuningu ? bo już po godzinach a pilnie potrzebuję wiedziec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyku - 1200zł +/- w zależnosci czy zdecydujesz sie na grupowy czy indywidualnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj i zapomnij o chipowaniu tego motoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj i zapomnij o chipowaniu tego motoru

hmm a to ciekawe :hi:;) bo jakoś to nie pierwszy ten silnik w rodzinie i jakoś przykrych sytuacji nie było .. ale no fakt różnie to bywa :)

Temat uważam za zmknięty wszystko już jasne . Dziekuje za wypowiedz ;):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...