Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gdzie w podróż poslubna


Rekomendowane odpowiedzi

niedługo biorę ślub i zawsze marzyła mi się podróż poślubna, ale nie możemy się zdecydować gdzie lecieć, bo chcieliśmy gdzieś do ciepłych krajów polecieć. może z własnego doświadczenia mi coś polecicie, termin: koniec czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mało oryginalnie ale Egipt :wink4:

dwa lata temu też pod koniec czerwca byłem w takiej "podróży" i było :good:

a dokładnie tutaj http://www.traveligo.pl/opinie.php/101/0/Egipt/Morze-Czerwone/Sharm-El-Sheikh/Grand-Plaza.html?gclid=CLbCpqmR96cCFZBkfAodlnXHaA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz napisać czy chcesz leżeć na plaży czy zwiedzać bo my z żoną w Tunezji potrafiliśmy po kilka godzin jeżdzić pociągiem żeby zobaczyc koloseum gdzie inni leżeli na leżakach przy basenie i też mówili że jest fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka kwota?

z trzech ostatnich:

2010 Kos- max. tydzień i lipne plaże, warto wyskoczyć promem do Bodrum

2009 Teneryfa min. 2 tygodnie, plaże :good: , warto zobaczyć Teide (wulkan) ,Loro Park, Siam Park :evil:, Maska, Smocze drzewo

2008 Rodos w sam raz na 2 tygodnie, fajne plaże Faliraki ( w sam raz na czerwca, później za gorąco)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo biorę ślub

ja brałem 17lat temu i teraz to mniej więcej tak by wyglądało :gwizdanie:

niedługo zamorduję,chciałbym odsiedzieć wyrok w jakimś ciepłym,przytulnym więzieniu,najlepiej z pojedynczą celą,może z własnego doświadczenia mi coś polecicie, termin: jutro :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Sławek gratulacje :gwizdanie:

Co do KOS - byłem w październiku 2010 z żoną , była cisza i spokój , plaże puste , ale jeszcze ciepło. Tak jak pisze Kazik max to tydzień jeśli lubisz zwiedzanie to objedziesz wyspę w jeden dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej rodzina też nie była zachwycona, ale to jej decyzja. Jak mnie pytała o zdanie tak samo jej powiedziałem. Ona z nim będzie żyła i to musi być tylko i wyłącznie jej decyzja. Póki co jest bardzo zadowolona z mieszkania tam i z życia małżeńskiego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodrum :good:, zresztą jak cała Turcja egejska

jak już pisałem z Kos promem wybrałem sie do Bodrum na wycieczkę po mieście i okolicy

wiele osób mówiło o Bodrum " tureckie Saint Tropez"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedż do Bodrum, byłem w 2010 w Royal asaerlich beatch, piękny hotel, miasto, żyje nocą, zabawa non stop. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...