Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niedzwiedz-Lock czy warto zalozyc


waldi198

Rekomendowane odpowiedzi

witam

kupilem dzisiaj Audi A4 i musze ja jakos zabespieczyc i czytajac po roznych forach wszyscy polecaja blokade skrzyni biegow firmy Niedzwiedz-Lock czy to jest dobre zapespieczenie i czy jest warto je zakladac dodatkowo zaloze jakis auto alarm i ukryte odciecie zaplonu gdzies pod tapicerka na dotyk

prosze o wasze opinie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem w poprzednich autach takie ustrojstwo ale do audi nie założyłem po tym jak sie dowiedziałem jak to sie łatwo forsuje :thumbdown: są to raczej wyrzucone pieniądze bo nie trzeba być wyrafinowanym złodziejem ani wielkim specjalistą żeby takie coś rozbroić :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie cos .Koleś zapewniał mnie , że bardzo ciezko jest to przeforsować . To jest taki pręcik wsadzany od boku tunelu , a teraz sa nowsze modele tej blokady "ukryte" - wrzucasz wsteczny wyciagasz kluczyk i zablokowane :decayed:

Procz tego warto jeszcze cos wsadzic , alarm , odcięcie zapłonu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Wy opowiadacie :shocked:

Rozbrojenie dziecinnie proste??? :blink:

Jeśli się nie mylicie, bo akurat słyszałem coś odwrotnego - jedno z najskuteczniejszych (oczywiście wszystko da się z czasem obejść), to niepotrzebnie robiłm całe zamieszanie.

Jako jeden z elementów systemu zabezpieczenia - na pewno jakiś skutek odnosi. Zwróćcie uwagę, ze jak złodziej zobaczy moje z beznadziejną (jak piszecie) blokadą i Wasze, bez niej - na 1000% weźmie się za Wasze w pierwszej kolejności :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbrojenie (a właściwie zniszczenie) tej blokady jest dziecinnie proste i trwa kilkadziesiat sekund... mówię o tej starszej wersji, z prętem wsuwanym w tunel.

Możesz opisac owy sposób ?.. no pomijając niszczenie tunela i cięcie flexem ? Koleś ktory mi to zakładał twierdzi ze jeszcze nikt sie nie zgłosił z problemem lub zażaleniem dotyczacej blokady . Wiadomo wszystko da sie obejśc ale nie wszystko jest dziecinnie proste - jesli by było ludzie po prostu nie zakładali by takich blokad bo ....były by nieskuteczne . Zalozenie blokady trwa parę godzin a rozbrojenie dziecinnie proste - ta kwestia jest zastanawiająca !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle , że sa mity i fakty - a mnie bardziej przekonują fakty niż "opowieści z krypty " ;) .. ja wole chuchać na zimne i dlatego mam pare innych zabezpieczeń . Po mojemu - warto zakładać :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam AC ;) i nigdy niemiałem żadnych łancuchów , a jak jeżdziłem kiedyś takim autem co miało antynapad , alarm i blokade skrzyni biegów i AC , to się zastanawiałem czy jest sens posiadania wogóle samochodu i przeżywać te katusze z odblokowywaniem wszystkiego po kolei. Myśle , że najlepiej jak już ktoś chce się zabezpieczyć to zrobić sobie własny prosty i szybki w obsłudze przełącznik odcięcia zapłonu i kupić AC przynajmniej od samej kradzieży i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie miałem żadnych zabezpieczeń,bo niby po co jak mam pełne AC.Śmieszyła pewna rodzinka z górnego śląska jak przyjeżdzali do nas w odwiedziny 12 letnim maluchem i dziwiiłem się czemu tak długo nie wysiadają z auta.Okazało się,że mieli dwa alarmy,blokadę kierownicy i skrzyni biegów i uzbrojemnie tego wszystkiego zajmowało im około 15 minut :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzbrojenie Niedzwiedza zajmuje 3 sekundy ;)

http://www.eurolock.hu/images/autok/press/peugeot_607_mech-press.jpg - tak wyglada blokada nowego typu - mechanizm schowany jest całkowicie wewnątrz :kox:

Ciut starsze z prętem tak :

http://auto.sarbc.ru/UserFiles/Image/Ygon/611.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jestem ciekaw co to za spece w 15 min rozwalaja blokade wewnetrzna skrzyni!!

Chyba mówicie o tych blokadach zewnetrznych.

Ja miałem w 2 poprzednich wózkach i sobie chwaliłem, nawet raz próbowali mi wziąść auto i co...i nic!!

Zesra....... sie a nie ukradli!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jestem ciekaw co to za spece w 15 min rozwalaja blokade wewnetrzna skrzyni!!

Chyba mówicie o tych blokadach zewnetrznych.

Ja miałem w 2 poprzednich wózkach i sobie chwaliłem, nawet raz próbowali mi wziąść auto i co...i nic!!

Zesra....... sie a nie ukradli!!

Yep , ale odcięcie warto jeszcze sobie zafundować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jestem ciekaw co to za spece w 15 min rozwalaja blokade wewnetrzna skrzyni!!

Chyba mówicie o tych blokadach zewnetrznych.

Ja miałem w 2 poprzednich wózkach i sobie chwaliłem, nawet raz próbowali mi wziąść auto i co...i nic!!

Zesra....... sie a nie ukradli!!

Yep , ale odcięcie warto jeszcze sobie zafundować :decayed:

wlasnie tak zrobie w czwartek jade zalozyc alarm i odciecie zaplonu + niedzwiedz-lock i wydaje mi sie ze starczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lasnie tak zrobie w czwartek jade zalozyc alarm i odciecie zaplonu + niedzwiedz-lock i wydaje mi sie ze starczy

Słusznie :thumbup:

Tylko niech ci zalożą tego ukrytego w środku tunelu [ bez wyjmowanego bolca] :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę tu nikogo dublowac ale im więcej zabezpieczeń, najlepiej NIE SERYJNYCH tym lepiej.

Nie ma samochodów a w zasadzie zabezpieczeń nie do sforsowania ale jesli sk.... maja Ci wziąść autko to niech sie napracuja a poza tym czas jaki im zejdzie na rozwalenie moze byc czasem,ze ktos to zobaczy i bedzie fajnie.

Którys z kolegów już napisał, najlepiej jest spac spokojnie z myślą, ze ma sie AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC od samej kradzieży obecnie nie jest drogie.Roczny koszt to około 500-600 zł od wartości 28000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...