Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Cultstyle; oldschool czy ktoś wprowadzał takie zmiany na swoje auto??


bula87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :hi:

Jestem tu od niedawna bo od wczoraj;P ale tak sobie siedzę i czytam, a w związku z tym mam pytanie czy ktoś na swoim aucie próbował takich stylów do przeróbki jak cultstyle czy oldschool? Można tanio kupić jakieś części do naszych furmanek ale ja jestem za tym żeby robić coś wyjątkowego i żeby auto się wyróżniało z tłumu mimo małych przeróbek. Czy były jakieś wersje limitowane, które ciężko spotkać na codzień a wyróżniałoby to nasze auto?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedź dział B5 i pooglądaj autka forumowiczów :gwizdanie:

A co do oldschool :blink: to nie pasuje do A4 nawet nie wiem czym to sie miałoby charakteryzowac(znacznie ogólna nazwa), w końcu to auto stylistycznie nie wygląda na stare :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 12:44_________________________________________________jakoś A4 sobie w tym kręgu nie wyobrażam

http://www.google.pl/search?q=oldschool+cars&hl=pl&tbm=isch&start=42&ndsp=21

no chyba żeby utrzymywac kompletny seryjny wygląd przedlifta, wzorować go na poczatek produkcji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już jest jakiś pomysł, ale raczej myślałem o jakiejś kultowej feldze w odjechanym kolorze albo dodatkach z serii limitowanej;) były w ogóle jakieś takie wersje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już jest jakiś pomysł, ale raczej myślałem o jakiejś kultowej feldze w odjechanym kolorze albo dodatkach z serii limitowanej;) były w ogóle jakieś takie wersje?

jeszcze raz powtórze, poogladaj furki w dziale moja A4 :wink4: a choćby galerie B5 jako inspiracje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :hi:

Jestem tu od niedawna bo od wczoraj;P ale tak sobie siedzę i czytam, a w związku z tym mam pytanie czy ktoś na swoim aucie próbował takich stylów do przeróbki jak cultstyle czy oldschool? Można tanio kupić jakieś części do naszych furmanek ale ja jestem za tym żeby robić coś wyjątkowego i żeby auto się wyróżniało z tłumu mimo małych przeróbek. Czy były jakieś wersje limitowane, które ciężko spotkać na codzień a wyróżniałoby to nasze auto?

Pozdrawiam

kolego zachęcam Cię do lektury forum, która jest bardzo, ale to bardzo obszerna i na pewno pomoże w Twojej rozkmince :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Kowi87... jakoś nie widzi mi sie OLDSCHOOL w A4 :wink4: Ale są gusta i guściki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie jest ani kultowe (nie licząc tego forum), ani stare żeby można było o czymś takim myśleć, sylwetka jest za "nowoczesna". Do takich przeróbek to najlepiej samochody projektowane do lat powiedzmy 80, o charakterystycznych kształtach jakie były w tamtych latach. Ale to moje zdanie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem zrobić z mojej ex B5 wersję US czyli coś na pozór culta. Parę odpowiednio dobranych modów i auto wyróżniało się na tle bezpłciowych poliftów. Niestety auto sprzedane i tylko pełna bra mi została. A tak auto wyglądało:

1c1663672b8c3001m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...