Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

malik mody na wielki :good:

Trzeba było od razu rezać body od TTRS'a :D

Tylny zderzak S-line/TTS/TTRS różni się tylko dokładką i końcówkami wydechu. Wszystko przede mną :)

A powiedz mi jeśli chodzi o lampy przednie kiedy wchodziły ledy, tak jak na powyższym zdjęciu :mysli:

Tak dokładnie. Nowe światła pojawiły się przy okazji liftu TT (oraz wypuszczenia TTS i TTRS) w 2009r

Wydawało mi się że masz czarną TTke bez kitu :decayed:

Przemalowałem :decayed:

--------------

BTW: Pare osób pytało się mnie o szczegóły sprzętu, którym nakręciłem filmik z wydechem.

Poniżej strona producenta oraz wideo recenzja tego gadgetu.

http://gopro.com/

Opublikowano

Pomyśl nad tymi lampami Led bo raczej nie powinno być dużo rezania przy zmianie lamp :mysli: a efekt jest :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pomyśl nad tymi lampami Led bo raczej nie powinno być dużo rezania przy zmianie lamp :mysli: a efekt jest :kox:

Lampy są Plug & Play. Dochodzi tylko kodowanie. Koszt wymiany około 3500PLN :kwasny:

Opublikowano

Kamerka :kox: widzę że już są na allegro tylko cena :confused4:

Pomyśl nad tymi lampami Led bo raczej nie powinno być dużo rezania przy zmianie lamp :mysli: a efekt jest :kox:

Lampy są Plug & Play. Dochodzi tylko kodowanie. Koszt wymiany około 3500PLN :kwasny:

ale całość ?

Opublikowano
  • Autor

ale całość ?

W sensie prawa i lewa? :cool1:

Opublikowano

Jednak co nowe to kosztuje :wallbash:

Opublikowano

ale całość ?

W sensie prawa i lewa? :cool1:

tak i kodowanie ?

Opublikowano
  • Autor

ale całość ?

W sensie prawa i lewa? :cool1:

tak i kodowanie ?

No w TT zmienia się tylko 2 pozycje w VAGu. Dla mnie to koszt zerowy.

Ale słyszalem że w innych autach (A4, A6) wymagane sa jakieś przejściówki.

Opublikowano

wygląda bardzo ładnie że to czarnuch...

co do fotek to niezłe na reklamówkę kosmetyków meguiars :evil:

Opublikowano

No w TT zmienia się tylko 2 pozycje w VAGu. Dla mnie to koszt zerowy.

Ale słyszalem że w innych autach (A4, A6) wymagane sa jakieś przejściówki.

u mnie potrzebne sa adaptery i w moim przypadku podrazaja cala impreza o prawie 2tyś :-/

Zrobienie poliftowych lamp z przodu to nieco ponad 5tys a tyl da sie ogarnac na gotowo za 2,5tys.

Opublikowano

widzę że kolega po wszystkich forach chwali się swoim autem:P

Opublikowano

Malik masz juz zdjęcia od Łukasza?

Opublikowano
  • Autor

Malik masz juz zdjęcia od Łukasza?

Nic nie wyszło, wszystkie poruszone.

Ale w neidzielę robimy profi weiczorno/nocną sesję na zamkniętym odcinku S8 :naughty:

Opublikowano

Malik masz juz zdjęcia od Łukasza?

Nic nie wyszło, wszystkie poruszone.

Ale w neidzielę robimy profi weiczorno/nocną sesję na zamkniętym odcinku S8 :naughty:

O ktorej bedziecie sie wozic, to wpadne obejrzec :hi:

Opublikowano

Malik masz juz zdjęcia od Łukasza?

Nic nie wyszło, wszystkie poruszone.

Ale w neidzielę robimy profi weiczorno/nocną sesję na zamkniętym odcinku S8 :naughty:

zajebiaszczo tez wpadne :D

Opublikowano

spocik :kox: :kox: :kox:

będą kiełbaski??

Opublikowano

Na S8 zamkniętej czyli na krzyżówce z Połczyńską i S8 (bo w tym miejscu się kończy S8) to może wpadne... Pewnie Łukasz będzie focił to zobaczymy co i jak... a o której planujecie?

Opublikowano
  • Autor

Na S8 zamkniętej czyli na krzyżówce z Połczyńską i S8 (bo w tym miejscu się kończy S8) to może wpadne... Pewnie Łukasz będzie focił to zobaczymy co i jak... a o której planujecie?

Chcemy się wstrzelić w "magic hour" czyli zachód słońca około 20:00-20:30 oraz trochę fotek nocnych oświetlanych soft-boxem. Wjazd od tylca czyli od Ursusa bo od Połczyńskiej niestety za wąsko są ustawione blokady.

Na razie jednak nie wiemy czy to wogóle wypali bo ma się popsuć pogoda :kwasny:

Opublikowano

od Ursusa... hmmm nie bardzo wiem od któej strony... wiem tylko od Połczyńskiej ale rzuce okiem może mi się uda podjechać

Opublikowano
  • Autor

Parę fotek z dzisiaj.

IMG_1651.JPG

IMG_1678.JPG

IMG_1692.JPG

IMG_1716.JPG

IMG_1733.JPG

IMG_1653.JPG

IMG_1774.JPG

IMG_1751.JPG

IMG_1781.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.