Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS


malik

Rekomendowane odpowiedzi

co do samego filtra to szału nie robi, ot bawełna, złe nie jest ale są lepsze, może sam filtr podmienisz :mysli: rura fajnie się prezenci, plastik czy stal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest git ;D jak sie jezdzi ??

Ono nie jeździ. Ono napier*ala :)

A tak na serio to dzisiaj na suchym na prawde niesamowicie.

Wczoraj jak wracałem od Witka w deszczu to ESP paliło się prawie non stop :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ono nie jeździ. Ono napier*ala smiley

Weź sie odpie ..... co ? :decayed:

Kreski git :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ono nie jeździ. Ono napier*ala smiley

Weź sie odpie ..... co ? :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest git ;D jak sie jezdzi ??

Ono nie jeździ. Ono napier*ala :)

A tak na serio to dzisiaj na suchym na prawde niesamowicie.

Wczoraj jak wracałem od Witka w deszczu to ESP paliło się prawie non stop :decayed:

to już czas zmienić gumy na lepsze... jak to ładnie ktoś powiedział:

"z samochodem jest jak z dziwką, bez dobrej gumy nie pojedziesz" :polew: :polew:

zrób tak jak w RS3 ;) (mimo że quatrro) to z przodu ma 235 a z tył 225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ono nie jeździ. Ono napier*ala smiley

Weź sie odpie ..... co ? :decayed:

:polew: :polew: :polew:

wynik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik weź podaj na PW nr rej żebym wiedział z kim się nie próbować na trasie jak się spotkamy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik weź podaj na PW nr rej żebym wiedział z kim się nie próbować na trasie jak się spotkamy :gwizdanie:

W0 MAL1K :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik weź podaj na PW nr rej żebym wiedział z kim się nie próbować na trasie jak się spotkamy :gwizdanie:

F1 RACIN

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serie miałeś nieco słabszą od mojej, tylko jak by się tu pozbyć 300kg nadwagi.. odetne tył i dach i będzie :kox:

napewno fajnie się przemieszcza :good:

to i tak furka do lansu, to brak awd nie przeszkadza, bo w deszczu i śniegu stoi sobie w garażu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ono nie jeździ. Ono napier*ala smiley

Weź sie odpie ..... co ? :decayed:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Malik nie myślałeś żeby zamiast tego gotowego dolutu zrobić power rurę z kwasu i filtr gąbkowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie to musi gonić - nie same konie mnie zachwycają a raczej stosunek ps/100kg masy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ono nie jeździ. Ono napier*ala smiley

Weź sie odpie ..... co ? :decayed:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Malik nie myślałeś żeby zamiast tego gotowego dolutu zrobić power rurę z kwasu i filtr gąbkowy ?

To co zamówiłem to dedykowane rozwiązanie do tego konkretnego silnika. Ma nawet miejsce na zainstalowanie fabrycznej przepływki. Na razie zobaczę jak to sie będzie sprawować. Jeśli będę miał zastrzeżenia to wtedy pomyślę o innych rozwiązaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zamówiłem to dedykowane rozwiązanie do tego konkretnego silnika. Ma nawet miejsce na zainstalowanie fabrycznej przepływki. Na razie zobaczę jak to sie będzie sprawować. Jeśli będę miał zastrzeżenia to wtedy pomyślę o innych rozwiązaniach.

w przypadku power rury tez mozna założyć ori przepływke (łącznik i 4 objemki) :wink4:

A jak ci ładnie bedzie puszczać powietrze w dolot , baby beda sp***dalać z chodnika w krzaki :good::kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku power rury tez mozna założyć ori przepływke (łącznik i 4 objemki) :wink4:

Niestety w tym silniku sprawa jest problematyczna. Wiele elementów stanowi inegralną część osłony silnika (filtr powietrza oraz przepływka). Nie da się tego ot tak przełożyć do jakiejś rury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku power rury tez mozna założyć ori przepływke (łącznik i 4 objemki) :wink4:

Niestety w tym silniku sprawa jest problematyczna. Wiele elementów stanowi inegralną część osłony silnika (filtr powietrza oraz przepływka). Nie da się tego ot tak przełożyć do jakiejś rury :)

nie mozna wydłubać jakoś przepływki stamtąd ??? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...