Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Malik taką fele widzę na Twoim TT :wink4:

rotor2v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Ta fela robi się coraz bardziej popularna na forum :kox:

Ale jak na razie cena kosmos..

Opublikowano

Pablo na razie popularny, żeby nie powiedzieć masowy to kolor czarny aut na forum, a nie Rotory, co drugie czarne :sick3:

aaaa sam miałem czarne A4 :tongue4:

Opublikowano

no ta fela jest swietna... i mozna kupic repliki 18" w normalnej kasie.

Opublikowano

zapraszamy do Warszawy na 20" :wink4:

Opublikowano

widzialem tt w rothenburgu na ciekawej feldze pomalowanej na fluoresecencyjny kolor

niestety nie widac prawdziwego efektu i koloru na zdjeciu

fakt faktem ze do takiego koloru potrzebna jest konkretna gleba ;)

moze cie to na cos natchnie ;)

20110416268.jpg

20110416267.jpg

Opublikowano
  • Autor

20" za duze do TT. Mysle nad 19" ale na pewno inny wzor nizRotorki. Beda tez w normalnym kolorze (srebrne lub ze wstawkami antracytowymi) zeby sie wszytko ladnie komponowalo z lusterkami i pletwa z przodu. Zadnych zarowiastuch wynalazkow ;)

Opublikowano
  • Autor

z fajnej blachy polerowanej osłonka by się przydała, racja, słychać jakąś zmianę dźwięku na tym stożku ?

Dzisiaj w drodze do pracy dawałem nieźle w piz*ę. Słychać mocno świst zasysanego powietrza. Trzeba będzie to trochę zredukować. Rozwiązaniem jest puszka, która poza tłumieniem dżwięku poprawi też parametry zasysanego powietrza.

Znalazłem niezły DIY na zaprzyjaźnionym forum:

http://www.clubtt.pl/warsztat-zralb-sam/5459-jak-zrobiae-szczelnae-osa-onae-filtra-stoazkowego.html

Ja jednak zrobię swoją z polerowanej blachy.

Opublikowano

malik, ta oslona to jedno... ciekawe jak sie nagrzewa rura dolotowa... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

malik, ta oslona to jedno... ciekawe jak sie nagrzewa rura dolotowa... :mysli:

Rura jest zrobiona bardzo solidnie z alu i pokryta farba z drobinkami jakiegos gówna termoizolacyjnego. Dodatkowo w zestawie byla osłona ze szczotkowanej blachy, którą zamontowalem pomiędzy rurą a silnikiem. Widać ją tutaj pod rurą.

IMG_2271.jpg

Generalnie jestem bardzo zaskoczony jakością tego zestawu w porównaniu do kosztów. Wszystko pasowało Plug&Play. Montaż zajął niecałą godzinkę.

Opublikowano

jesli alu to spoko, myslalem, ze to jakies tworzywo :)

Opublikowano
  • Autor

20" to zdecydowanie za duzo do takiego auta i na nasze drogi. Poza tym nigdy nie podobaly mi sie takie retro wzory BBS.

Opublikowano

LM to juz klasyka :cool1: ale fakt nie do kazdego auta pasuje

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj skończyłem kolejny mod. Oryginalne lampy LED od modelu 2009.

Montaż banalny. Pełne Plug & Play + szybkie kodowanie VAGiem.

IMG_2340.JPG

IMG_2338.JPG

Opublikowano

wygląda fajnie, ciekawe jak w nocy to widać :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.