Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

auto jest po chipie 1.9tdi AFN caly czas jest blad 01282-znalazlem ze dotyczy klapy gaszacej ktorej w afn nie ma, a bledu nie da sie wykasowac. poza tym jak butowalem go do oporu to przy 180-190km/h zalapywal tryb awaryjny i pozazaly sie kolejne bledy 17849 i 17958 byl czyszczony EGR wiec jeden moze byc tym spowodowany, po wykasowaniu nie powraca

zrobilem komplet logow

http://vaglog.rtnet.pl/KONOPBUGS_41650.html

http://vaglog.rtnet.pl/KONOPBUGS_41651.html

http://vaglog.rtnet.pl/KONOPBUGS_41652.html

http://vaglog.rtnet.pl/KONOPBUGS_41653.html

http://vaglog.rtnet.pl/KONOPBUGS_41654.html

http://vaglog.rtnet.pl/KONOPBUGS_41655.html

http://vaglog.rtnet.pl/KONOPBUGS_41656.html

http://vaglog.rtnet.pl/KONOPBUGS_41657.html

http://vaglog.rtnet.pl/KONOPBUGS_41658.html

http://vaglog.rtnet.pl/KONOPBUGS_41659.html

z gory dzieki za pomoc :)

Opublikowano

Chip o kant d*py potluc

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 15:40_________________________________________________Jezeli to audi to sterownik nie od tego samochodu i ot cala sprawa

Opublikowano

chip robiony przez Auto Wrocławski w Katowicach (dealer V-Tech) 140km pokazuje na hamowni, Max moment 298Nm przy 2645 obr/min, nie znam się dlatego zapytam, dlaczego o kant d*py potłuc ? :P pozdro

Opublikowano

Starsznie chaotycznie te logi zamiesciles.

Zamiesc dynamiczne zrobione kazda grupa oddzielnie - 011,010,008,004,003,001

Sterownik najprawdopodobniej od AGR - stad błąd klapy.

Opublikowano

chip robiony przez Auto Wrocławski w Katowicach (dealer V-Tech) 140km pokazuje na hamowni, Max moment 298Nm przy 2645 obr/min, nie znam się dlatego zapytam, dlaczego o kant d*py potłuc ? :P pozdro

to ze jest moc nie jest wyznacznikiem ze program jest dobry.

w Twoim przypadku wartości momentu i mocy całkiem znośne ale sposob ich uzyskania [patrzac na logi] nie jest przyjazny silnikowi

poza tym numer sterownika jest z Seata z silnikem AGR wiec cos w tym aucie jest grubo namieszane ... :cool1:

Opublikowano

no straszna lipa,poniewaz AGR ma zwykle turbo WG,afn ma vnt.Teraz kwestia sterowania,pierwsze co to zalozylbym sterownik oryg od niego.Jeszcze podaj co to za samochod wogole

Opublikowano

hmm, w takim razie trochę nieprzemyślałem tej inwestycji w autko, jest jakaś możliwość polepszenia tej sytuacji ? Ile kosztuje ecu z afn, da się przenieść ten program do nowego sterownika ? jakie mogą być konsekwencje takiego działania silnika ? z góry dzięki za odp

Audi A4 1.9 TDI 110km 98 rocznik avant fwd

Opublikowano

wogole to ja niewiem jak on chodzi sterownik chyba 018 S powinien byc

Opublikowano

jak to w ogole jest możliwe że firam taka jak V-tech nie zorientowała sie, że jest inny setrownik, macie jakieś sugestie rozwiązania?

Opublikowano

no przeciez Ci napisalem,na poczatku wstaw oryginalny sterownik.Moze Ci Piotrek pozyczy

Opublikowano

wymień filtr paliwa

skasuj błędy i za jakiś czas sprawdź czy wrócą

Opublikowano

czy jest to możliwe że w vtechu nie zorientowali się, że jest inny sterownik ? jest w ogole taka możliwość że przeprogramowali mi ten sterownik z seata zeby chodzil jak ten 018 S ?

Opublikowano

Ja wiem kto ma na sprzedaz ori sterownik od A4 AFN... z modem...:)

Opublikowano

kto i za ile :) ? w ogóle wydałem 1000 zł w vtechu na tego chipa :/ jest jakaś możliwość ze to jest oryginalny sterownik z AFN tylko oni coś wgrali nie tak ?

Opublikowano

czy jest to możliwe że w vtechu nie zorientowali się, że jest inny sterownik ? jest w ogole taka możliwość że przeprogramowali mi ten sterownik z seata zeby chodzil jak ten 018 S ?

otworz maske, odkrec pokrywe osłony w ktorej jest sterownik i przeczytaj/zrob zdjecie numerow jakie na nim sa i je podaj ...

Opublikowano

a gdzie on się znajduje ? sorry, ale sie nie znam. z gory dzieki

Opublikowano

a gdzie on się znajduje ? sorry, ale sie nie znam. z gory dzieki

otworz maske, stojac przodem do silnika po prawej stronie na podszybiu czarna skrzynka,zdejmij oslone podszybia jak masz , odkrec pokrywe i ja zdejmij a zobaczysz sterownik ....

Opublikowano

nie zapomnij o filtrze paliwa...potem wstaw 004 dynamiczny

Opublikowano

nr sterownika ma końcówkę EC czyli jednak jest z silnika AGR Seata, pytanie tylko czy ma to jakiekolwiek znaczenie w momencie jak był modyfikowany (chip), bo jak rozumiem oprogramowanie zostało zmienione. Proszę o radę czy zostawić to tak jak jest,wydałem 1000zł i teraz nie wiem co dalej.. jeszcze raz dzieki

Opublikowano

Trzeba zaczac od dobrego sterownika potem dobry CHIPTUNING.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.