Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam!!!

tak jak w temacie proszę o analizę logów

statyczne

statyczne_000_001_003.jpg

statyczne_004_007_013.jpg

statyczne_014_018_023.jpg

BS

BS_000.jpg

BS_003.jpg

BS_011.jpg

dynamiczne

dynamiczne_000.jpg

DYNAMICZNE_001.jpg

DYNAMICZNE_003.jpg

DYNAMICZN0_004.jpg

dynamiczne_008.jpg

DYNAMICZNE_010.jpg

DYNAMICZNE_011.jpg

z góry dziękuje za pomoc :hi:

Opublikowano

Wymien termostat, reszta jest dobrze. :)

Opublikowano
  • Autor

Wymien termostat, reszta jest dobrze. :)

do wymiany na pewno?, bo temperaturę trzyma na blacie 90, ale z drugiej strony może coś szwankuje, to by tłumaczyło zawyżone spalanie -6.8-7.0 na trasie przy 120-130(trochę mnie to boli :angry:),a reszta parametrów mających wpływ na spalanie o.k.?

p.s. te moje logi prawidłowo zrobione, czy coś robię źle?to pierwsze logi jakie robiłem :mysli:

Opublikowano

Mozliwe ze nie dogrzales fury jak nalezy.

Przejedz sredniodynamicznie 8-10 km i zaloguj 007 stat - wyjasni sie sprawa termostatu.

Jak na pierwszy raz - logi OK.

Opublikowano

za duzo ci pali, mnie pali 6.5 przy quattro przy srednich predkosciach 140-150 km/h na oponach 225/45/17 pzdr, termostat mam sprawny. :good:

Opublikowano

Nawet przy temperaturze 75C ma blacie widnieje 90C.

Pozdrawiam Damian

Opublikowano

Nawet przy temperaturze 75C ma blacie widnieje 90C.

Pozdrawiam Damian

jak już to powyżej 81oC :cool1:

Opublikowano
  • Autor

witam

wklejam 007 po 10km dynamicznej jazdy-co z tym termostatem?

image.jpg

a jeszcze jedna sprawa przy próbie dynamicznej złapał muła i wyskoczył taki błąd -

17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation

P1557 - 35-00 - - czy to początek jakiś kłopotów? :mysli:

z góry dzięki za podpowiedzi :hi:

Opublikowano

termostat do wymiany.Cos z doladowaniem(jakby kierownice w turbo)

Opublikowano
  • Autor

to po tych 10km temperatura powinna być 90?

Opublikowano

wypadałoby

Opublikowano
  • Autor

mam jeszcze pomiary na zimnym i ciepłym 007 i 003 z zegarów

zimny

zimny_007.jpg

zimny.jpg

ciepły

007.jpg

bez_tytu_u.jpg

Opublikowano

według mnie termostat ok , ale dla pewności przejedź się więcej niż 10 km z podłączonym VAGiem w gr. 007 i sprawdź czy osiągnie ~ 90oC a jak tak to po ilu km

Opublikowano
  • Autor

według mnie termostat ok , ale dla pewności przejedź się więcej niż 10 km z podłączonym VAGiem w gr. 007 i sprawdź czy osiągnie ~ 90oC a jak tak to po ilu km

na tym 007 powyżej jest 89.1 to jest po 20km :mysli:
Opublikowano

na tym 007 powyżej jest 89.1 to jest po 20km :mysli:

no to według mnie wszystko ok ... u mnie przy temp. jakie mamy teraz w dzień ( powiedzmy + 15oC ) silnik osiąga 90oC ( jazda do 2000-2200 rpm ) po przejechaniu ~ 7 km ... po jakiejś ostrzejszej jeździe temp. wynosi nawet 94oC

Opublikowano

ja bym w takim układzie go nie ruszał :)

Opublikowano
  • Autor

termostat do wymiany.Cos z doladowaniem(jakby kierownice w turbo)

-[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 20:16_________________________________________________ :hi:

-podpowiecie panowie co z tym doładowaniem- trzeba wyciągać i czyścić ?

-o ile więcej więcej przez ten termostat może mi spalać- 0.5 l. -1,0 l/100 km? co jeszcze może mieć wpływ na tak duże spalanie(6.8-7.0 l/100km w trasie-120-130km/h)

proszę o jakieś podpowiedzi :notworthy:

Opublikowano

to jest duze spalanie ?

Opublikowano

to jest duze spalanie ?

według mnie to dużo, mi tyle pali w trasie ale przy jeździe z prędkością 160-180km/h, przy 120-130km/h poniżej szóstki

Opublikowano
  • Autor

to jest duze spalanie ?

według mnie dużo(6.8-7.0 w trasie), kumpel w swoim AVF na trasie schodzi poniżej 6 litrów,
za duzo ci pali, mnie pali 6.5 przy quattro przy srednich predkosciach 140-150 km/h na oponach 225/45/17 pzdr, termostat mam sprawny. good

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.