Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dziwne dźwięki i zmniejszona moc.


Mabrothrax

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam taki problem, iż przy wkręcaniu na obroty auto jakoś słabiej ciągnie niż powinno. Dodatkowo przy około 2400-2600 obr słychać przez chwile jakby szuranie a nie dzwięk pracującej turbiny. Dodatkowo czasem przy 2900 obrotach na chwile jakby przestawał ciągnąć mimo wciśniętego pedału i po chwili znowu idzie do góry.

Jakieś sugestie co do przyczyny? Turbo pada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm moze zrob komplet logow to bedzie wiadomo :o:P

ale z tego co mowisz to na 90 % zapieczone kierownice ( nie nie musisz wywalac turbo tylko wystarczy wyczyscic ) dla pewnosci all logi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj robiłem to samo, zapieczone łopatki kierownicy w turbine, ale dla pewności zawsze najlepiej podglądnąć vagiem parametry pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobnie i musiałem sobi eporadzić dorażnym śroskiem czyli srebrną taśmą poszedł mi rwutki wąż gumowy od interculera po zamaskowaniu dziury objawy przeszły(srodek dorazny az ni ekupie nowej) tez miałem takie obiawy tylko ze około 2000 przestawał ciągnąć po chwili szedł ale toważyszyły temu dziwne odgłosy furczenia, teraz ustało, jesli tobie sie to robi koło 3000 lub przez no to turbawka[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 23:28_________________________________________________mała wzmianka, wymieniłem tą krótką rurke od turbo i kłopot znikł :decayed: tyle ze za zwykły kawałek 5cm rurki wybuliłem 72zł :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...