Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Centralny zamek,proszę o radę


silverserfer84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,mam :audi: :a4fan:1.9TDI z 95r mój problem polega na tym że centralny zamek działa tylko po stronie kierowcy.Jeśli chciał bym zamknąć od strony pasażera to muszę otworzyć drzwi pasażera i trzasnąć nimi mocniej aż usłyszę charakterystyczny dźwięk centralki.Potem wkładam kluczyk i wszystko się ładnie zamyka.A jeśli spróbuję otworzyć drzwi pasażera centralny nie reaguje,otwierają się tylko właśnie drzwi pasażera.Wiem że trochę to zagmatwałem ale był bym wdzięczny gdyby ktoś mi napisał co może być tego przyczyną?Pozdrawiam i przepraszam za chaotyczne pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! przeciez to nie chodzi o zimne luty, wyglada jak bys mial przygnieciony przewod powietrzny odpowiadajacy za otwarcie i zamkniecie, niunie z tego roku maja centralny pneumatyczny a nie elektryczny czyli nie ma co sprawdzac zimnych lutow! Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia gdzie najczesciej, jednak ja na twoim miejscu sprawdzil bym przewody wchodzace do drzwi, rurke od razu zauwazysz, lub we wiazce ktora idzie kolo progu! Pozdrawiam i powodzenia Jocker01

ps. mogla tez wyskoczyc rurka z jakiegos laczenia, zacznij od konca czyli od drzwi, nie robiles ostatnio czegos przy niunii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nic przy nie j nie robiłem,kupiłem ją i gość od razu mi zaznaczył że pojawiły mu się problemy z zamykaniem drzwi pasażera.Tak to żadnych problemów prócz tego z centralką nie mam.Tak jak mówisz zacznę od drzwi,jutro zdejmę boczek w drzwiach i może tam coś zobaczę.Dzięks Jocker01,zdrowych wesołych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...