Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jakie HID do B6 ?


Gość juras

Rekomendowane odpowiedzi

a te migacze to jakie musza miec parametry?

postojowki w5w?

jesli nie masz ori xenonów to W5W tyle ze Ja nie moge znalesc takich które by nie powodowały błędu na FIS-ie a jak juz bład nie wyskakuje to działąją jak stroboskop i ciagle mam zółte :sick3:

Ja założyłem te i wszystko jest git, nie mryga, nie ma błędu, no i świecą całkiem ładnie.

http://www.allegro.pl/item286636482_zarowki_philips_w5w_bluevision_postojowe_tuning.html

Ogólnie to koleś ma spory wybór żarówek i chyba nawet ceny w miare dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raffi_wawa zrób jakies fotki jak to wygląda..... dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raffi_wawa zrób jakies fotki jak to wygląda..... dzięki

Zrobiłem na szybko zdjęcia i tak to mniej wiecej wygląda:

Na pewno lepiej od zwykłych postojówek.

bcd54d512b98b661.jpg

bec9a5463713c819.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raffi powiem Ci ze wygląda OK, poszukam takich gdzies w Kraku bo pewnie sie gdzies trafi takie..... dzięki za fotke :thumbup:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2007, 02:06 _________________________________________________no to kupiłem BlueVisiony..... efekt sami zobaczcie.... ale myślałem ze bedzie bardziej biało.....

87f1c7a7e5f4e4e5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w swoim :audi: 6000K i jestem zadowolony, barwa jest biala, z lekka niebieska poswiata(prawie nie zauwazalna) a postojowki znalazlem na all...pl diodowe i bede dzisiaj zamawial, jak przyjda to napisze jak to bedzie wygladac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry wielkie,ze odkopie trupa :kox: ale wole miec 100% pewnosci...

Chcialbym wymienic zwykle halogeny (przeciwmglowe) w swojej B6 na ksenonowe.

Czyli musze kupic cos takiego, tak? :

http://www.allegro.pl/item344562957_zestaw_xenonow_hid_h1_h3_h7_h11_walizka_gratis_.html

Chce byc po prostu pewien,ze nie kupie czegos, co nie bedzie pasowac, a jestem raczej zielony w temacie...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musisz kupić zestawik HID z żarnikami pasującymi pod H11 , Ja założylem własnie coś takiego u Siebie :th:

napisz do goscia ze chcesz H11 i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu stroboskopu.

jest jakis sposob aby temu zaradzic?

mam komplet ledow ktore tak dzialaja. i teraz nie wiem czy sa do wywalenia czy mozna cos z tym zrobic? przy hidach naprawde blue vision wygladaja tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musisz kupić zestawik HID z żarnikami pasującymi pod H11 , Ja założylem własnie coś takiego u Siebie :th:

napisz do goscia ze chcesz H11 i po sprawie

A gdzie umieściłeś przetwornicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest miejsca pod zderzakiem,ja mam na wzmocnieniu.Kwestia długości przewodów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem. Doszły do mnie HIDy, ale mam problem z wyjęciem klosza. Szczerze mówiąc nie grzebałem długo bo na mrozie ręce mi odmówiły posłuszeństwa. Odkręciłem te dwie śruby co trzymają klosz od góry, ale i tak nie chce wyjść. Co jeszcze muszę odkręcić ?

Druga sprawa, czy muszę robić jakieś dodatkowe otwory/odwierty/wywierty w lampie od strony silnika, żeby zamontować HIDy ?

Pewne i tak będzie zylion błędów na kompie, ale spróbować podłączyć zawsze można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za sto punktów. Przy odpaleniu auto z rana miga mi prawy hid. Dodatkowo na fisie mam błąd acu. Jak dodam gazu i przejadę te 30 metrów to xenon przestaje migać, a i ikonka znika. Jakieś rozwiązania? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za sto punktów. Przy odpaleniu auto z rana miga mi prawy hid. Dodatkowo na fisie mam błąd acu. Jak dodam gazu i przejadę te 30 metrów to xenon przestaje migać, a i ikonka znika. Jakieś rozwiązania? :]

albo aku nie domaga albo przetwornica kończy żywot :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetwornica ma 3 tygodnie ;) Może jednak acu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem. Doszły do mnie HIDy, ale mam problem z wyjęciem klosza. Szczerze mówiąc nie grzebałem długo bo na mrozie ręce mi odmówiły posłuszeństwa. Odkręciłem te dwie śruby co trzymają klosz od góry, ale i tak nie chce wyjść. Co jeszcze muszę odkręcić ?

Druga sprawa, czy muszę robić jakieś dodatkowe otwory/odwierty/wywierty w lampie od strony silnika, żeby zamontować HIDy ?

Pewne i tak będzie zylion błędów na kompie, ale spróbować podłączyć zawsze można.

dwie śruby na górze i dwie na dole i wychodzi cała lampa,ja otwory zrobiłem od dołu lampy i przetwornice mam schowane pod lampami :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli trzeba jakieś otwory robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. widze ze panowie maja hidy pozakladane :) mzoe polecicie jakies dobre :) bo kiedy patrze na alelgro to jest tego troche :) a wole jakies kupic sprawdzone :) i czy nie ma problemu z instalcja itd przez hidy?[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 02:28_________________________________________________co myslicie o tym? http://allegro.pl/xenartz-zestaw-hid-h7-xenon-xenony-ksenon-ksenony-i2069173421.html[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 02:51_________________________________________________czy mzoe takie http://allegro.pl/audi-a4-b6-h7-zestaw-can-bus-hid-xenon-dedykowany-i2094044486.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...