Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Felga a opona ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie mam dylemat... Mam teraz alu 17, 8 cali szerokosci, pytanie polegam na tym czy moge na ta fele zalozyc profil opony 205??? bo teraz mam 225 ale musze wymienic. Bo chce zamowic Barumy i niewiem czy bedzie git taka szerokosc feli a szerokosc opony.

Opublikowano

szerokość 205 a jaki będzie profil tej opony ?

podobny temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=192085.0

Zdjęcia jak będzie wyglądać na 205/45/R17 http://www.tyrestretch.com/8_205_45_R17/

A tu na 205/40/R17 http://www.tyrestretch.com/8_205_40_R17/

Opublikowano

jak chcesz 205 to tylko z profilem 50 i możesz śmiało zakładać

Opublikowano
  • Autor

Czyli 205/50 i bedzie gitara :naughty: a tak na marginesie co sadzicie o oponach Barum?? mam zimowki takie i nie narzekam i letnie tez chce takie zasponsorowac sobie :kox: chyba ze w podobnej cenie sa jakies lepsze :cool1:

Opublikowano

przeciez 205/50 jest duzo drozsza niz 225/45 to po co tak kombinujesz

za cene barumow w 205 bedziesz mial duzo lepsza opone w 225

Opublikowano
  • Autor

czy ja wiem 4 barumy braviusy 2 za 1000 nowiutkie zamowilem, a 225 w zyciu za taka cene nie znalazlbym,a przekonalem sie ze jednak co wezsza opona to jakos lzej dla samochodu,pewnie ze nie takie same trzymanie w zakretach ale gdzies szybciej przyspiesza i mniej paliwa pali na 205 :gwizdanie:

Opublikowano

przeciez 205/50 jest duzo drozsza niz 225/45 to po co tak kombinujesz

za cene barumow w 205 bedziesz mial duzo lepsza opone w 225

coś ci się chyba pomyliło :cool1:

Opublikowano

przeciez 205/50 jest duzo drozsza niz 225/45 to po co tak kombinujesz

za cene barumow w 205 bedziesz mial duzo lepsza opone w 225

coś ci się chyba pomyliło :cool1:

a no faktycznie zwracam honor :)

Opublikowano

czy ja wiem 4 barumy braviusy 2 za 1000 nowiutkie zamowilem, a 225 w zyciu za taka cene nie znalazlbym,a przekonalem sie ze jednak co wezsza opona to jakos lzej dla samochodu,pewnie ze nie takie same trzymanie w zakretach ale gdzies szybciej przyspiesza i mniej paliwa pali na 205 :gwizdanie:

Szalu nie ma :cool1: Ja kupowalem fuldy 225/45 po 320zl... za 1300zl bardzo dobry komplet opon :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.