Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Proszę o ocenę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam prosze o ocene logów

robione vag-com 311-2 windows 7

Dynamiczne

Grupy: 001,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/chodor81_41804.html

Grupy: 008,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/chodor81_41795.html

BS

Log (0 - 000)

Log (0 - 003)

Log (0 - 004)

Log (0 - 011)

statyczne

Grupy: 007,013,008 - http://vaglog.rtnet.pl/chodor81_41793.html

Grupy: 001,003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/chodor81_41805.html

Grupy: 000,001,002 - http://vaglog.rtnet.pl/chodor81_63193.html

Grupy: 001,009,008 - http://vaglog.rtnet.pl/chodor81_63192.html

Opublikowano

przeplywka do wymiany

Opublikowano

mało przepływomierz mierzy

Opublikowano
  • Autor

na ktorym logu to widac

Opublikowano

na ktorym logu to widac

008

Opublikowano
  • Autor

rozumie ze reszta logów jest w normach ?

Opublikowano

w logach widać jedynie że nastawnik się czasem przycina, nie odczuwasz szarpania podczas przyspieszania czasem?

wymień filtr powietrza, sprawdź jaką masz przepływkę, jak bosch to tylko szczoteczką+ipa wyczyść siateczki, jak perburg zatkaj z jednej strony i nalej izopropanol, zatkaj z drugiej strony i delikatnie wybełtaj, drugie co może pomóc to wyczyszczenie kolektora ssącego i egr, a jak to też nic nie pomoże zostaje tylko zakup nowej w aso, nie kupuj nigdzie poza aso, i niech wymienia mechanik który podbije ci że wymienił by mieć gwarancje

Opublikowano
  • Autor

szrapania zadnego nie odczuwam, nie mam tez tak ze raz moc jest a raz jej niema tak jak to jest przy typowej usterce przepływomierza

__________________________________________________________________________________________________________________

wyczyscilem przepływomierz bo drobna siateczka od strony filtra byla cała zasyfiona

[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 15:05:14_________________________________________________nowy log po czyszczeniu przepływomierza

Grupy: 001,008,003 - http://vaglog.rtnet.pl/chodor81_42066.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/chodor81_42067.html

Opublikowano

zrób resztę co pisałem bo nadal jest źle

Opublikowano
  • Autor

ok nastepne logi beda po czyszczeniu kolektora i egr

Opublikowano

ok nastepne logi beda po czyszczeniu kolektora i egr

Mysle, ze jak to zrobisz to logi bedą wygladały tak samo :)

Opublikowano

moim zdaniem to lmm :) czyszczenie kolektora to duzo roboty :P

Opublikowano

czyszczenie kolektora to duzo roboty

... i to tak srednio potrzebnej w tym przypadku...

Opublikowano
  • Autor

to co tylko wymiana przepływomierza pomoże ?, choć osobiscie nie odczuwam zeby auto muliło,albo przyzwyczaiłem sie do tego :> i mysle ze tak ma byc...

Opublikowano

przy 3 k rpm obcina tylko 0,4 mg dlatego nie czujesz, ale przy 4 k rpm juz jest sporo obcięte :)

wymien i bedziesz mial z głowy

Opublikowano

takie podejście jest zrozumiale jak nie chodzi o swoją przepływkę...właśnie przez takie podeście wiele osób nie potrzebnie wywaliło kasę w błoto na druga przepływkę

czyszczenie egr i kolektora może poprawić o kilka mg dawkę co będzie już na tyle przyzwoite że nie będzie trzeba kupować nowej która nie jest tania..

Zamień przepływki z innym 1.9TDI, pewnie masz perburg czyli każda od 90, 110km 1.9TDI z roczników 95-97r będzie pasować, po zamianie zrób obydwoma autami dynamiczne 003, 008 010 011, basic setting 003 011 no i powinno być jasne co jest do zrobienia, nie zapomnij o wymianie filtrze powietrza

Opublikowano
  • Autor

logi po czyszczeniu kolektora dolotowego i egr, troche syfu było w kolektorze,egr zaślepiony

Grupy: 003,008,011 - http://vaglog.rtnet.pl/chodor81_42461.html

Opublikowano

ok nastepne logi beda po czyszczeniu kolektora i egr

Mysle, ze jak to zrobisz to logi bedą wygladały tak samo :)

Jest minimalnie lepiej. Ale wciaz zle. I tak bedziesz musiał zmienic LMM i tak... odsunąłes tylko to w czasie. Ale przynajmniej bedziesz mial wyczyszczone kolektory i EGR.

Wiadomo, że od czyszczenia tych elementów nie przybedzie ilosci [masy] powietrza ktora smiga przez przeplywomierz. :)

Wykonaj logi dynamiczne kazdy oddzielnie - 011,010,008 i 003.

Pozdrawiam

Opublikowano

Wiadomo, że od czyszczenia tych elementów nie przybedzie ilosci [masy] powietrza ktora smiga przez przeplywomierz. :)

mylisz się, zmniejsz otwór w kolektorze o 75% i zrób logi, może coś odkryjesz :)

dolot ogarnięty :good:

masz katalizator?

pytanie do znachorów czy w AHU można rozpiąć wydech za turbo i zrobić loga 008 czy grozi to pożarem? to tylko 12s ognia :evil:

Opublikowano
  • Autor

mam katalizator, mam zamiar sie go pozbyc,ale dopiero po 7 maja wtedy mam przeglad :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.