Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] rs4 3.0tdi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam natknalem sie na cos takiego i to chyba nie jest orginal co myslicie?

ale wyglada pieknie i ten kolor!!!

http://link.marktplaats.nl/435000670

RS4 w TDI :no:

Opublikowano

:facepalm::zyzol: rs 4 to w dieslu nigdy nie było.Podobnie jak i Eski.No chłopie..to jak może być oryginał?

Opublikowano
  • Autor

doczytalem sie ze koles go sam wystylizowal na rs4 robote odwalil :shocked:

Opublikowano
:slina: :slina: Co Z tego Ze TDI ale Ulep :kox: :kox:
Opublikowano

całosciowo projekt wyszedł konkretnie i to jest wazne. tylko czy koszt modyfikacji plus wartosc auta nie wyrównał sie z ceną rs4

Opublikowano

Stoisz na ulicy ... Patrzysz ... Rs4 z oddali nadjeżdża ... słuchasz a tu kle kle kle :wallbash: Ale ogromny plus za stylizacje i prace jaką gość włożył w ten projekt :good:

Ps. Sam bym chciał takiego :kox:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 08:57_________________________________________________ps. Te 3.0 tdi wcale źle nie pracują i ten dźwięk nie jest tragiczny :)

Opublikowano

warto dodać że 3.0Tdi z konkretnym softem podgryza rs4 b7 które mocy nie trzyma w ogóle w niemalże każdym przypadku

Opublikowano

warto dodać że 3.0Tdi z konkretnym softem podgryza rs4 b7 które mocy nie trzyma w ogóle w niemalże każdym przypadku

pokaż mi taki wyścig

to że nie trzyma mocy i zamiast 420KM ma 360-380KM to nie znaczy że podkrecony klekot na ~280KM ma przy nim czego szukac - chyba ze piszesz o sprincie od 50 km/h na 5 biegu czy 6 biegu

co do samej przeróbki to gra kompletnie nie warta świeczki - jeszcze jakby przerobił S4 czy nawet 3.2 V6, ale tdi ........ auto fajne jak stoi na parkingu, uruchomienie silnika psuje cały efekt

Opublikowano

to że nie trzyma mocy i zamiast 420KM ma 360-380KM to nie znaczy że podkrecony klekot na ~280KM ma przy nim czego szukac - chyba ze piszesz o sprincie od 50 km/h na 5 biegu czy 6 biegu

360-380km to bardzo pobożne życzenie właścicieli

poczytaj sobie na bardziej obieganych w temacie forach ile ten shit przy zawalonych kanałach pokazuje na hamowni :hi:

widziałem już przypadki gdzie było poniżej 300psów..

Opublikowano

to że nie trzyma mocy i zamiast 420KM ma 360-380KM to nie znaczy że podkrecony klekot na ~280KM ma przy nim czego szukac - chyba ze piszesz o sprincie od 50 km/h na 5 biegu czy 6 biegu

360-380km to bardzo pobożne życzenie właścicieli

poczytaj sobie na bardziej obieganych w temacie forach ile ten shit przy zawalonych kanałach pokazuje na hamowni :hi:

widziałem już przypadki gdzie było poniżej 300psów..

potwierdziam :good: widziałem RS4 280 kunia :wallbash:

Opublikowano

potwierdziam :good: widziałem RS4 280 kunia :wallbash:

i najgorsze jest to że to nie pojedyńczy przypadek tylko one tak mają...
Opublikowano

Wyczyści się nagar i moc wróci, ale trzeba to robić regularnie, a i tak do serii może brakować.

Opublikowano

Wyczyści się nagar i moc wróci, ale trzeba to robić regularnie, a i tak do serii może brakować.

na racingforum koleś po czyszczeniu wycisnął 390KM także i tak 30KM mniej niż podają dane :kwasny:
Opublikowano

Mimo, że to nie oryginalne RS4 to wymiata :naughty: A ten kolor - istna bajka :slina:

Opublikowano

280 KM to mial JEDEN przypadek rs4 który miał błędy na komp i bodajrze zje**** przepustnicę, przez nagar tracą właśnie do 360-380 KM, po czyszczeniu mają ok. 400, ale nie 280 :wallbash: to jakieś wiejskie ploty

jeśli RS4 ma 280KM to znacznie lżejże M3 e46 CSL z tego filmu ile ma ? 150 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.