Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pokrowce


P_R_Z_E_M_O

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, zakładacie pokrowce po to, żeby dbać o tapicerkę, żeby przy sprzedaży auta była ładna?? Co za sens zakładać pokrowce i nie cieszyć się z ładnego wnetrza auta?? Może folia je jeszcze obciągniecie albo wykręcicie całkiem tapicerke i fotele i włożycie tam stołki drewniane a fotele i kanape na strych schowacie, żeby ciagle ładna była? :)

Na skóre tez pozakładacie pokrowce żeby się nie powycierała :)

Nie obrażać się tylko ale kupując auto kupuje z takim wnętrzem, żeby sie z niego cieszyć, ja mam zadbana tapicerkę może dlatego, że jeżdzę autem tylko ja i żona i żadko się zdarza, żeby ktoś jeszcze jechał.

Sorry jak kogos uraziłem moją wypowiedzią ale dla mnie pokrowce to tak jak diody LED w zderzaku w Tico, Polonezie czy tez nawet w B6 czy B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, zakładacie pokrowce po to, żeby dbać o tapicerkę, żeby przy sprzedaży auta była ładna?? Co za sens zakładać pokrowce i nie cieszyć się z ładnego wnetrza auta?? Może folia je jeszcze obciągniecie albo wykręcicie całkiem tapicerke i fotele i włożycie tam stołki drewniane a fotele i kanape na strych schowacie, żeby ciagle ładna była? :)

Na skóre tez pozakładacie pokrowce żeby się nie powycierała :)

Nie obrażać się tylko ale kupując auto kupuje z takim wnętrzem, żeby sie z niego cieszyć, ja mam zadbana tapicerkę może dlatego, że jeżdzę autem tylko ja i żona i żadko się zdarza, żeby ktoś jeszcze jechał.

Sorry jak kogos uraziłem moją wypowiedzią ale dla mnie pokrowce to tak jak diody LED w zderzaku w Tico, Polonezie czy tez nawet w B6 czy B7.

ja mam diodowe day lighty i tez kwestia tego jak sie je założy i jakie wybierze żeby wioski nie było :przebiegly:

Co do brudzenia ja narazie w większości jeżdzę sam i nie brudzi się tapicerka wiec tez nie mam pokrowców. Ale rozumiem kolege wyżej który ma dziecko i jakby nie pokrowce to by co 2 dzień musiał ja prac by

cieszyć się z ładnego wnetrza auta
. Niestety realia mamy rózne. Ale własnie tez trzeba zauważyć aspekt taki że można założyć takie pokrowce które nie będą się rzucać w oczy i będzie wyglądało "poprawnie" a inny założy z jakimis oczojebnymi tygrysami, napisami tuning, turbo itp i to jest wiocha jakich mało :sick3:

Nikt się nie obraża tylko jak dla mnie teksty "pokrowce to zło" i tym podobne poprostu śmieszą. Powtórze jeszcze raz: Pokrowce pokrowcom nie równe :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokrowiec może być czemu nie ja zacznę się rozglądać za jakim bo mam przetarte siedzenie

Moje Propozycja

http://moto.allegro.pl/skorzane-pokrowce-samochodowe-audi-a4-b8-a6-c6-i1532357498.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokrowiec może być czemu nie ja zacznę się rozglądać za jakim bo mam przetarte siedzenie

Moje Propozycja

http://moto.allegro.pl/skorzane-pokrowce-samochodowe-audi-a4-b8-a6-c6-i1532357498.html

Za tyle to kupisz ładny zestaw kubełków.

A nie, jakieś skórzane kondony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, co za temat, ja wychodze z takiego zalozenia, mam auto i o nie dbam, poki dbam to mam. jesli zdarzy sie pobrudzic tapicerke, to ja piore, dopoki nie mam przetarc nie nakladam pokrowcow,a jak sie cos poprzeciera to kombinuje, moze kupic nowy fotel, moze dac tapicerowi do naprawy, a jesli nie mam kasy to ostatecznoscia jest wrzucenie pokrowcow i to nie zadnych pseudo skorznych, bo z daleka widac ze to nie jest dopasowane i wszedzie odstaje.

niedawno parkowalem obok paska b5 i z daleka uwage przykuwaly jasno kremowe pokrowce z eko skory i niestwty tygladalo to fatalnie, zaglowki jakby sobie ktos reklamowke zalozyl itd.

sam czesto jezdze z psem i dlatego woze recznik w bagazniku zeby psa przetrzec i koc, aby rozlozyc na tylna kanape jak psa wpuszczam, na codzien ciesze sie swoja zadbana tapicerka i tyle.

smiesza mie ludzie pokroju mojego kumpla, ktory rok temu kupil skode rooomstera z salonu, schowal ori dywaniki do piwnicy, kupil w tesco inne badziewiaki i czerwone pokrowce z napisem sport, wrzucil je na fotele i mowi mi ze za 2 lata jak bedzie sprzedawal 3 letni woz to dywaniki z piwnicy beda ideal i tapicera na siedzeniach tez ideal. nie zauwaza natomiast ze ma juz mega zorana galke zmiany biegow od obraczki na palcu itd.

gdyby tak kazdy mial do spraw podchodzic to z fabryki auta by przyjezdzaly cale ofoliowane, najlepiej folia bąbelkową :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale tak na poważnie to całą tą dyskusją po co komu pokrowce nic sensownego do tematu nie wnosicie...

Nie podoba się to nie czytać i tyle...

Są różne przypadki i różne potrzeby dlatego nie rozumiem dlaczego zaraz negować i wszystkich do jednego worka wrzucać.

Wracając do tematu to...

Trochę drogie te pokrowce, za takie pieniążki mam nawet dwa zestawy zapasowych siedzień i w zasadzie nie martwię sie że mi ktoś je uświni...

Na pewno minus że co jakiś czas muszę je czyścić, a przy takiej pseudo skórce pewnie mniej problemów by było... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że u mnie w okolicy nie mam komu dać do naprawy przetartego miejsca na siedzeniu więc muszę coś wymyślić ... a jak się wkurze to kupie pokrowiec i nie będę sie przejmował opiniami innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj jeszcze samego pojedynczego fotela, czasem ludzie za grosze sprzedaja na forum :good:

Dokładnie. Zakładać pokrowce z powodu jednej dziurki w fotelu to nie za bardzo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...