Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

narazie :confused4:

czeka mnie wymiana nakładek bo teraz wyglądają jak psu z d*py wyciągnięte

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jakie nakladki ? mowisz o tych plastikach ?

Opublikowano

właśnie o tych[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 08:51_________________________________________________dobra to ja lece jeszcze niuńką pod prysznic

Opublikowano

jakbys prawa mial ladna.... bo ja mam peknieta ;p to mozna by pogadac;D

Opublikowano
  • Autor
:hi::) wieczorem podjade do galerii i jak bedzie folijka to ja zakupie :) kolorowy laser tez ju znalazlem wiec moga byc kolorowe wydruki :D takze tylko kwestia tej folii bedzie to beda ;) dam znac jak wroce :)
Opublikowano

kudre nie poznałem jej po myciu :wink4:

jakbys prawa mial ladna.... bo ja mam peknieta ;p to mozna by pogadac;D

ja będe musiał latem pomyśleć o nowych :gwizdanie:

Opublikowano

ja ide odkurzyc najpierw. z myciem zglosze sie do Ciebie :gwizdanie:

Opublikowano

jak skończysz odkurzać to daj znać, to podjade :wink4:

Opublikowano

odkurzone, umyte i zaczelo padac :polew:

Opublikowano

:polew:

a ja schowałem przed deszczem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja nawet nie podejmowalem proby mycia ;) cale podworko na ktorym mam garaz to jedna wielka 30 cm glebokosci kaluza z blota :) hmmm wiec nie bylo sensu :)

Opublikowano

a ja wra cajac ze szkoly mialem umyc ale stwierdzilem wieczorem i c**j zaczalo mlac :decayed:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 16:42_________________________________________________a to jest jakaś nadzieja że jutro dostaniemy wlepki???? :dance:

Opublikowano
  • Autor

no jakas nadzieja jest jade pozniej do galerii jesli bedzie folia to drukne na probe dla siebie ;) zobacze jak wyjdzie jak bedzie ok to sie zrobi sciepke na folie i beda dla kazdego :)[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 16:57_________________________________________________bo ma ktos jeszcze jasny kolorek ?? czy wszystkie mafijne czarne ??[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 16:57_________________________________________________tak cos jeszcze kombinuje audiv.th.jpg

Opublikowano

Jutro zlocik aktualny?. Podjechałbym b. dawno nie bylem.

Opublikowano
  • Autor

kurde zacznam sie zastanawiac czy wogle starczy dla nas miejsca tam na tych parkingach coraz wiecej ludzi :D:decayed:

Opublikowano

oczywiscie ze aktualny :decayed: zapraszamy moze bedzie w koncu pare autek a nie 3-4 :tongue4: trzeba wziasc fotoplastykona do zrobienia foty w kocu jakies :tongue4:

Opublikowano

To do jutra.

A tak formalnie to dokładnie, którym miejscu?

Opublikowano

To ja też postaram się podjechać, jak tylko kaca dolecze po dzisiejszej szykującej się powoli imprezce :P

Opublikowano

spotykamy sie przy rondku na realu zobaczys nas napewno

Opublikowano
  • Autor

no to zapowiada sie kupe aut :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.