Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze nawet go nie dotknąłem :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a juz chcesz zeby stawial :kox:

Opublikowano

tradycja i kultura musi być :naughty:

Opublikowano

Macie jakieś stałe miejsce spotkań?

Opublikowano

Bartuś kojarzysz ten kaloryfer gdzie to dokładnie jest :mysli:

Opublikowano
  • Autor

o lol sciagniecie mi wezyk i upuscicie powietrze ?? :evil::polew::kox:

Opublikowano

wycieczkowa, jak do szpitala w lagiewnikach sie jedzie, od tylu rogow

Opublikowano

o lol sciagniecie mi wezyk i upuscicie powietrze ?? :evil::polew::kox:

najpierw trochę powietrza napuścimy :polew:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 22:42_________________________________________________

wycieczkowa, jak do szpitala w lagiewnikach sie jedzie, od tylu rogow

o kur... w piz*u daleko

Opublikowano

ale sa laweczki, duuzy parking, miejsce do grania w siatke :) no i na grila:] jak cos znasz po stronie pabianic to wal :)

Opublikowano

a gdzieś w okolicach Lublinka też było takie miejsce, kojarzycie :gwizdanie:

Opublikowano

o kur... w piz*u daleko

Choć raz jakaś ekipa się spotyka blisko mnie ;)

Chłopaki ale wy napaleni jesteście buehehe. Może to przez tą Wycieczkową? Takie zadupie. Jakby na miasto wyjechać furkami, to by się jakieś niunie wyhaczyło :naughty: Tak przed spotem najlepiej, bo nie nadążę potem odpowietrzać :polew:

Opublikowano

na lublinku super tylko tam czesto misie patysie przyjezdzaja

Opublikowano

:shocked: kur......a tych to ja bym kijem nie ruszył

:polew:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 22:55_________________________________________________

na lublinku super tylko tam czesto misie patysie przyjezdzaja

ale co ganiają, przecież to będzie sobota i będą jajka święcić :tongue4:

Opublikowano

nie martw sie :} znajda Cie tym bardziej ze kilka audi bedzie

Opublikowano

no chyba nie jest tak źle[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 23:06_________________________________________________znajomi z innego klubu tam się czasami zbierają i mówią, że jest git

Opublikowano

mi to babka gdzie sie spikniemy, wazne zeby bylo zarlo :P

Opublikowano

Chyba chcecie jak najszybciej dojść do dwusetnej strony tematu :gwizdanie:

Opublikowano

to miejsce mamy ugadane :tongue4:

a jak jeszcze troche ślązaków przegonimy :polew:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 23:16_________________________________________________jak macie ochotę sobie pooglądajcie zdjęcia z BT http://picasaweb.google.com/101039586558860226618/IVUrodzinyA4KlubPlBUKOWINATATRZANSKA2010?authkey=Gv1sRgCK_HzLash_rY0AE#

Opublikowano

no coz...reszta przed faktem dokonanym stanie jak milczy :gwizdanie:

Opublikowano

o której :mysli: 14-tej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.