Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hahah wszystko chce Pani wiedziec od razu ?? :D

i z czego tak cieszysz...? :) te klapsy były za karę a nie dla przyjemności :gwizdanie:

heheh chce byc Twoim niewolnikiem :D miauuuuuuuuuuuu :D:P

dzisiaj to srednia pogoda na zdjecia outside :/ ale mozemy jakas ladna sesyjke zrobic kiedys :) tak nawet dla nas ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hahah wszystko chce Pani wiedziec od razu ?? :D

i z czego tak cieszysz...? :) te klapsy były za karę a nie dla przyjemności :gwizdanie:

heheh chce byc Twoim niewolnikiem :D miauuuuuuuuuuuu :D:P

:shocked::OMG:

Opublikowano
  • Autor

hehhe no zartuje oczywiscie :) nigdy jak niewolnik zawsze jak krol :D

Opublikowano

hehhe no zartuje oczywiscie :) nigdy jak niewolnik zawsze jak krol :D

'Jasne Słoneczko' :polew:

Opublikowano
  • Autor

hahahahhahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i wszyscy sobie poszli :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

e tam wszyscy odrazu :)

Opublikowano

jakie są przewidziane atrakcje na sobotę oprócz możliwości zrobienia zakupów w okolicznym markecie? :decayed:

przewidujemy tance chulanki i roznego rodzaju swawole :decayed::tongue4:

różnego rodzaju swawole brzmią zachęcająco :decayed:

Opublikowano

Hej..

Bylibyście chętni na jakieś grupowe hamowanko ?

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

widzę, że wszyscy nie możemy się doczekać tych hulanek :naughty: i swawoli :drunk::drinks: a w pogodzie nie zapowiadają za ciekawie :no: :no:

Opublikowano

:bry:

MISIEK przyłapany dzisiaj na Tomaszowskiej :gwizdanie:

:hi: :hi:

:oklaski: :oklaski:

Faktycznie byłem i nawet słyszałem jak ktoś krzyczał na CB ale miałem porozkręcane i nie mogłem w danej chwili ustawić - Badziewie !!!! :evil: :evil: :evil: Mam troszkę za mało znaczącą rejestracje :gwizdanie: :kox:

:shocked: to Ty?

Opublikowano

u mnie było grupowo na majówce - ale przyznaję się bez bicia - było "bez hamowanka" :gwizdanie: :gwizdanie: :drunk:;):drunk:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 18:14_________________________________________________co ty ???[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 18:15_________________________________________________to już nie można być na Tomaszowskiej czy nie można być miśkiem ???

Opublikowano

u mnie było grupowo na majówce - ale przyznaję się bez bicia - było "bez hamowanka" :gwizdanie: :gwizdanie: :drunk:;):drunk:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 18:14_________________________________________________co ty ???

Ty masz na blachach misie? :blink:

Opublikowano

:wink4: E0 MISIE :a4fan: :a4fan:

Nie zawsze to pomaga ale co zrobić - decyzja zapadła :evil:

Opublikowano

tak przytulankowo :naughty:

Opublikowano

nie była to tylko moją decyzja - mojej przytulanki :banan3: także, a nawet chyba jej bardziej.

Opublikowano

hehe... dowcipmisie :decayed:

Opublikowano

szkoda, że ja nie znam waszych rejestracji :confused4: często śmigam po Łodzi :gwizdanie: a i od czasu do czasu przez Katowice również - znajomi w Rybniku :wink4:, rodzinka w Sosnowcu :kox: Zawsze kogoś by się trafiło :a4fan:

Opublikowano

pany jakby kogoś interesiło jest przejazd łódź o 22 z TULIPANA, na pamięć o chłopakach co zgineli w zeszłym tygodniu na DELL-u

Opublikowano
  • Autor

ze co sie stalo w zeszlym tygodniu w DELLu ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.