Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:good: no jacha :decayed:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

cos mi sie forum sypie chyba ?? czy tak ogolnie nie dziala ?? bo teraz mi ze 3 godziny nei dzialalo

Opublikowano

dobra Pany, nie ma co ukrywac trzeba po raz kolejny walnac jakiegos fajnego spota co by bylo duzo aut. Wiec na nastepnym spocie rozdajemy naklejki :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

a kiedy ten spot??

nie mysleliscie zeby zrobic wlasna strone i forum dla Łodzi?

a w jakim celu ?? :) to tu Ci źle ?? ;) :gwizdanie:

a wogole to :bry:

Opublikowano

:bry:

[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 09:45_________________________________________________dzisiaj mam wizytacje jakiegoś rumuna z włoch a szefostwo lata jak kot z pęcherzem :polew: :polew:

Opublikowano

:siema: all[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 09:53_________________________________________________a z włoch to nie jest przypadkiem włoch? :mysli:

:decayed:

Opublikowano

mi tam dobrze tak tylko proponuje :D

a mi się nudzi w robocie troche :D

a powiedzcie mi czy tutaj jest jakiś jeden termin spotów czy tak jakoś w trakcie tygodnia jest ustalane kiedy będzie ??

Opublikowano

a z włoch to nie jest przypadkiem włoch? :mysli:

:decayed:

może i włoch ale wygląda jak rumun :decayed:

Opublikowano

mi tam dobrze tak tylko proponuje :D

a mi się nudzi w robocie troche :D

a powiedzcie mi czy tutaj jest jakiś jeden termin spotów czy tak jakoś w trakcie tygodnia jest ustalane kiedy będzie ??

:siema: spoty sa raczej w weekend i jest to niedziela :decayed:
Opublikowano

a z włoch to nie jest przypadkiem włoch? :mysli:

:decayed:

może i włoch ale wygląda jak rumun :decayed:

może i rumun ale Ty chyba też biegasz dziś jak kot z pęcherzem :gwizdanie:

cały dzionek off....

Opublikowano

musi zabawiac goscia :polew:

Opublikowano

ciekawe jak :mysli:

Opublikowano
:embarrassed: nie chce nawet o tym myslec :tongue4:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 15:24_________________________________________________ej w b5 na szafie pali wam sie kontrloka od swiatel mijania tak jak tu na zdjeciu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/092cd50e118a4182.html bo dzisija zauwazylem dopiero ze u mnie nie ma zadnego oznaczenia ze sie pala swiatla :gwizdanie: (mam licznik bez fis-a)
Opublikowano

ostatni tydzień mam młyn w robocie :wink4:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 15:38_________________________________________________grabcie sobie grabcie :gwizdanie:

Opublikowano

jak masz mijania wlaczone nie swieci, jak postojowe to swieci

Opublikowano

ostatni tydzień mam młyn w robocie :wink4:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 15:38_________________________________________________grabcie sobie grabcie :gwizdanie:

grozisz nam ? :tongue4:

Opublikowano

to u mnie w ta czy w ta nie swieci :polew:

Opublikowano

jeszcze 0,5 godziny :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.