Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:good: no to juz wiemy gdzie bedziemy sie spykac na grillu :decayed:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo ja wiem, chyba jak padac bedzie bo ja jednak wole tam kolo wysypiska ;p

Opublikowano

no jak bedzie padac przeciez mowie :cool1:[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 22:14_________________________________________________a k**wa nie napiaslem jjak bedzie padac ..... :tongue4:

Opublikowano

ewentualnie tylko mięsiwo i jest skąd browarka i gorzałke wziąść :kox:

Opublikowano

można i tak jak kto woli :tongue4:

Opublikowano

a jak ktoś będzie miał dobrze w czubie to się może przejechać na sankach :naughty:

Opublikowano

jutro sie biore za lozyska jakies ostatnie sugestie ;p

Opublikowano

dobry śrubokręt i młotek :rolleyes:[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 22:46_________________________________________________a poczekaj, nie niszcz starych bieżni zew. tylko weź je na szlifierke i lekko zbierz po zewnątrz bedzie ci łatwiej wbić nowe bieżnie prze stare :)

Opublikowano

wlasnie czytalem opis, ale szlifierke zostawilem na dzialce :( jakos to wbije

Opublikowano

to pożycz od sąsiada nawet kątówke

Opublikowano

ajj wlasnie mnie ojciec osiwecil ze katowka jest na dzialce ;p szlifiereczka w garazu :D jutro bede dzialal po pracy :wallbash: a teraz teletubisie mowia dobranoc :]

Opublikowano

to gasimy światło :decayed:

PSTRRRRYK

Opublikowano
  • Autor

Panowie opuszczamy sie nie ma co 23:17 i gasimy swiatlo ?? ja dopiero do komputera siadam :D

Opublikowano

lolo ja tam 22:30 robie ciemność :D:D ale w piątek mam wolne żadnych ciał do przewiezienia więc jade na warsztat :D

Opublikowano

Witam chlopaki. Mam pytanie ma ktos z was mozliwosc podpiac mojego klekotwa pod VAG zeby sprawdzic czy wszystko w porzadku oczywiscie dogadamy sie :) Jesli nie to poleccie mi jakis serwis i ile to mniej wiecej by kosztowalo.Pozdro.

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 09:23_________________________________________________

Witam chlopaki. Mam pytanie ma ktos z was mozliwosc podpiac mojego klekotwa pod VAG zeby sprawdzic czy wszystko w porzadku oczywiscie dogadamy sie :) Jesli nie to poleccie mi jakis serwis i ile to mniej wiecej by kosztowalo.Pozdro.

co chcesz dokładnie sprawdzić :mysli:

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 09:23_________________________________________________

Witam chlopaki. Mam pytanie ma ktos z was mozliwosc podpiac mojego klekotwa pod VAG zeby sprawdzic czy wszystko w porzadku oczywiscie dogadamy sie :) Jesli nie to poleccie mi jakis serwis i ile to mniej wiecej by kosztowalo.Pozdro.

co chcesz dokładnie sprawdzić :mysli:

Ogolnie co sie da. Przedewszystkim czasem brakuje mocy. odczulem to w trasie jak wyprzedzalem raz jest dynamiczna i nie ma problemu przy wyprzedzaniu a czasem zamula i ciezko jej osiagnac 3tys obrotow.

Opublikowano

geometria się wiesza, do Konina i z powrotem na porządnym bucie :gwizdanie:

podpiąć moge w czwartek jak ci pasi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.