Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: bede zmienial samochod mam taki plan :decayed: przelecilaem sie dzisiaj S4 2.8 Pb Qattro no po prostu bajka jak to zap....dala :drool: i bede szukac czegos takiego :tongue4: moze do przyszlego roku nabede takie cudo :wink4: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no no i takie cudo będzie ci łykać 17l przyspokojnej jeździe :polew:

Ogólnie fajna zabawka, ale to już pewnie V-ka, a tam ciężko kupić zamienniki i dostęp do wszystkiego gorszy (czyt. droższy). Z 1.6 jak się przesiądziesz, to zaboli :evil: No bo chyba nie zagazujesz takiej fury :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana lozyska 30 zl, oplaca sie pier**lic samemu nawet jak sie ma spore checi ?

Nie opłaca się samemu. Trzeba dobrze wyłapać luz na łożysku. Ja się tak bawiłem w maluchu i 3 łożyska skopałem zanim się nauczyłem. Za 30zł to darmo praktycznie :good: i Jak ci spierdzielą, to masz jakąś gwarancję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie! Seba podjedź do mnie, to ci dam taką rurkę od balona. Taką wiesz od wina i wodę sobie tam nalejesz to ci będzie bulkać tą rurką hehehe :)

O Bartek jaki szpieg z krainy deszczowców hehe :naughty:

siema

no ta mozemy pedzic cos u mnie pod dywanikami :D hehheeh zasype podloge wisniami malinami i cukrem dolozy sie troche drozdzy spirytusiku i bedzie gralo na kazdym spocie swiezutka degustacja :D hehehhehe dziwkowoz z bimbrem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze za późno sprawdziłem tu, już 19 :wallbash: następnym razem postaram się dotrzeć :tongue4: spotkania są tylko w tulipanie?

nie na Tulipanie w czwartki o 18 sa spoty Audi ogolnie a w niedziele tez ok 18 to sie juz dogadujemy na forum spotuja sie same A4 :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie eSy będą w łodzi :naughty:

Tomuś jade z tobą oglądać i na jazde próbną :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o czym mówisz bo nie rozumiem na sprzedaż :mysli: ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: tylko cena troche przekracza moj budzet nawet troche bardzo :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: albo przez 6 mieisecy rent wogole nie dostarczac :tongue4: nie no ja szukam bede szukal czegos takiego http://allegro.pl/item1048793985_audi_s4_2_7_biturbo_1999_sedan_polecam.html :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podoba mi sie nieziemsko jak bym mial pare groszy to niem wiem czy bym nie polecial ogladac jej bo widac ze na pierwszy rzut oka godna uwagi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na Tulipanie w czwartki o 18 sa spoty Audi ogolnie a w niedziele tez ok 18 to sie juz dogadujemy na forum spotuja sie same A4 :decayed:

no właśnie, tak myślałem, że to się inaczej odmienia :) wiec na al. włókniarzy. ta niedziela odpada ale następna czemu nie :naughty: są jakieś składki na klub? jak to wszystko wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...