Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

narazie tylko sobie ogladam i bujam w oblokach :tongue4: pomyslimy na zime :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 22:25_________________________________________________

nie na Tulipanie w czwartki o 18 sa spoty Audi ogolnie a w niedziele tez ok 18 to sie juz dogadujemy na forum spotuja sie same A4 :decayed:

no właśnie, tak myślałem, że to się inaczej odmienia :) wiec na al. włókniarzy. ta niedziela odpada ale następna czemu nie :naughty: są jakieś składki na klub? jak to wszystko wygląda?

no chyba jako nowy uzytkownik to na nastepnego grilla jakas flachaq musi byc :decayed: co Bartki o tym sadza :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

są jakieś składki na klub? jak to wszystko wygląda?

ja mogę przyjąć składke na rzecz klubu, w każdej kwocie :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 22:28_________________________________________________flacha :thumbdown:, skrzynka z flaszkami pełnymi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie ma co wkrecac :cool1: skladek nie ma bynajmniej nie u nas :decayed: tylko flacha wkupnego na grilu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wracając do rzeczywistości :wink4:, robimy jakieś spotkano przy węglikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wypadalo by tyle z teraz robi sie poniej ciemno to moze umowimy sie na 19 w niedziele i ile by nas nie bylo pojedziemy poprtazac kielbe :decayed: a dojechal jesz\cze ktos na tego tulipana dzisiaj czy to bylo wszytsko ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: albo przez 6 mieisecy rent wogole nie dostarczac :tongue4: nie no ja szukam bede szukal czegos takiego http://allegro.pl/item1048793985_audi_s4_2_7_biturbo_1999_sedan_polecam.html :evil:

:good: wygląda nieźle :good: - jak kupisz,może być nawet w zimę, to nie zapomnij o jazdach testowych :naughty: może być w niedzielę ok 18.00 pod realem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli mamy cos chlapnac to nie ukrywam ze lepsza by byla sobota...

mądrze mówisz, sobota lepiej jak coś, ale nie wiem czy i tak coś wypije, w nd do roboty... co nie zmienia faktu ze wkupną flaszkę mogę postawić :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro dam ci znac bo moze znajdzie sie u znajomego lamap do ciebie i nie bylo by drogo albo jak bys chcial mogl bys sie z nim zamienic :good: tylko jutro sprawdzi bo nie pamieta czy jej nie sprzedal c**j niech bedzie sobota tylko ja jak cos to na 19 dopiero sciagne :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: no to gitarra [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 22:45_________________________________________________kierowniku rezyseze :kox: pusc no ogloszenie w eter :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na moje oko to 17 troche wczesnie :cool1: ludzie dopiero co z pracy do domu wroca :tongue4:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 22:53_________________________________________________ :witch: zawijam w kokon bo za 7 godzin trzeba byc w pracy zeby ci co ida na 8 lub 10 mogli otrzymac jak co rano regularnie poczte :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale miałem zabobona :gwizdanie:

znajdźcie łódzkie :kox:

rR_rS.jpg

[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 22:58_________________________________________________w tą sobote piknik :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...