Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w morde ale zescie naskrobali tak szybko :)

naklejki w toku wreszcie mam jakies konkrety 100 sztuk czarnych na przezroczystej folii w rozmiarze 6 cm wysokosci kosztuje 4 zl !! :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

białe :gwizdanie:

Opublikowano

dawaj biale ja stawiam :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

wszystko na Twoj koszt :polew::naughty: zamowilem 1000 sztuk bialych 14 zl sztuka :) kocham Poczte Polska :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

Opublikowano

będzie rabat dla pocztowca :decayed:

Opublikowano

ale nasze samochody nie musza sie trzymac na tych naklejkach wystrczy kazdemju po jednej to nie poloneza albo deawoo :tongue4:

Opublikowano

wszystko na Twoj koszt :polew::naughty: zamowilem 1000 sztuk bialych 14 zl sztuka :) kocham Poczte Polska :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

Seba, wiesz ile przez to staruszek pozbawiłeś rentki ? :blink:

Opublikowano

dobra jade do malej ewusi bede wieczorkiem :good: jak cos to dla mnie biala naklejeczke zeby na ciemnym bylo widac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehehe

:D spoko spoko dadza sobie rade napewno :P

Opublikowano

TOP-GUN

Opublikowano
  • Autor

wydruk 1 bialej naklejki 5-7 cm wysokości ok 5-7 zł czyli 1 zł za 1cm ;) za czarna około 5 zł :)

Opublikowano

:hi: wszystkim

jak tam szykuje się ktoś jutro na "Tulipana" ???

Opublikowano

ja moge chciec ale bez napisu ldz banda

Opublikowano
  • Autor

nie no to moze ustalmy jakas jedna wersje kto za kim glosuje bo moze jakbysmy sie ladnie zgrali to jeszcze na spota je przywioze w niedziele mowie powaznie bo odebrac moge na miejscu w warszawie[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 20:54_________________________________________________Panowie no nie pozwólcie mi znowu gadać ze sobą bo naprawdę zachoruje :D[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 21:15_________________________________________________no i jak potrzeba to nikogo nie ma a tak w ciagu dnia pitola gupoty :P:polew:

Opublikowano

ja chce biala i koniec !!!!!! moze byc z napisme moze byc bez :decayed: byle zeby bylo w niedziele :decayed:

:hi: wszystkim

jak tam szykuje się ktoś jutro na "Tulipana" ???

ja lece moze bedzie wiecej ludzi niz w zeszylem tygodniu :good:
Opublikowano
  • Autor

no ale jak na jutro w czwartek ?? no tak to ja szans nie mam zeby przyjechac :(

ustalmy jakas jedna wersje tych naklejek

auditv.th.jpg

jak nie lzd banda to zucicie cos innego to byla moja propozycja dajcie pomysl ja go wykonam i zobaczymy jak wyjdzie

Opublikowano
:rant: ja jako glowny pocztowiec ustalam taka wersje jaka jest a spot nic sie nie boj bo w niedziele tez bedzie :decayed: jutro na tulipanie jest zlot audi kazdego modelu :decayed:
Opublikowano
  • Autor

aaa ok no bo juz sie martwilem ze zostane wydziedziczony :(;)

a co do wlepek kurde a szef B4rt4s sie nie zgadza :/ chce bez napisu ldz banda :/

B4rt4s gdzies jest zabierz glos moze jakas propozycja

Opublikowano

tak dobrze żarło i zdechło :decayed:

a myślałam że dospamujecie do 400 ....... :gwizdanie:

Opublikowano
:banan: trzeba zrobic glosowanie !!!! byle szybko zeby na niedziele bylo :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.