Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:no: nie byłem wczorajszy - przyjechałem motorem :evil: - :a4fan: była w damskich rączkach :confused4:

uuuuu, to przepraszam :wink4:

a co to za rumaka masz ? :rolleyes:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 09:33_________________________________________________ :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:wink4::kawa: + klikanie po allegro, może jakieś graty wewnątrz od s-line :mysli:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 10:54_________________________________________________cenny z "czarnej dziury" :kox::wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Widzę każdy lubi poniedziałek. Byłem u lekarza, bo mnie coś w stopie boli. Tej mojej stopie nie w audi :P

Koleś wyciąga strzykawę z igłą i pakuje mi całą pod kostkę. Hę? Ktoś przebije? Złapał mnie za ten kulas jak świniaka. Pytam pielęgniarkę, że onchyba lubi swoją pracę, a ona, że poniedziałek przecież jest!

Ps. Może ktoś tak miał? Jak lekko dodaję gazu i lekko zdejmuję nogę z gazu to mam puknięcie. Nie wiem czy zawieszka, czy może skrzynia tak puka. Ostatnio chciałem sprawdzić czy wejdzie wsteczny jak jadę do przodu. Wszedł i auto dęba stanęło :( Coś pewnie roz.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam żabe, duży młotek i kombinerki :naughty:

jakoś się tam naprawi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo z zebem mialem to samo kuzwa zjadlem z rana snickersa i kuzwa caly dzien mnie cala japa na dole bolala :wallbash: :wallbash: :wallbash:

a co do pukania u mnie tez puka czasami sczegolnie jak mam bak zatankowany powyzej polowy :D

poduszka pod skrzynia biegow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdziwy macho musi umieć wszystko. Nawet żarówkę w żyrandolu zmienić.

Jutro może sprawdzę poduszki. Bez kanału pewnie nie wszystkie.

Ps. Ma ktoś dojście do plastiku zakrywającego silnik od dołu? U Idczaka nieźle trzeszczy, a miałem popękany lekko i polutowałem. Rozleciał się po mojej naprawie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdziwy macho musi umieć wszystko. Nawet żarówkę w żyrandolu zmienić.

Jutro może sprawdzę poduszki. Bez kanału pewnie nie wszystkie.

Ps. Ma ktoś dojście do plastiku zakrywającego silnik od dołu? U Idczaka nieźle trzeszczy, a miałem popękany lekko i polutowałem. Rozleciał się po mojej naprawie :oops:

poduszki pod skrzynia bez kanalu raczej nie sprawdzisz bo musisz lyzka skrzynie uniesc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...