Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszytko ku***a było oprócz AUDI

oni się nie boją deszczu, słońca, przybyszów z innej galaktyki

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

B4rt4s a ty te kratki od zderzaka to chcesz ? bo przywiozlem je specjalnie dla Ciebie :*

Opublikowano

no to teraz widzisz, jak ja się czułem tydzień temu w sobotę;/

Opublikowano

ajjjj :) no super ze przywiozles kochany :* ale kupilem sobie jedna i nie moge sie zebrac zeby zalozyc :) ale bardzo dziekuje za pamiec. dalem 13 zl na obywatelskiej

Opublikowano

ehh... no i masz... teraz bede je pewnie wozil w bagazniku do zezlomowania auta bo nie bedzie mi sie chcialo po nie siegnac ;P

Opublikowano

to ja je przygarne, jakby mi znowu za.....ali ;P ale przeciez mowilem na zlocie, ze do tego czasu kupie ;) :*:*:*:*

Opublikowano

ze MOŻE kupisz ;)

:* :* :* :*

Opublikowano

no to teraz widzisz, jak ja się czułem tydzień temu w sobotę;/

tylko wtedy część odrazu powiedziało, że nie będzie a nie jak dziś o godzinie 17

Opublikowano

opierdzielaj wszystkich co mieli byc a my sie pouczymy, wymieniaj po kolei :P

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

:hi:

Bartłomieju byłem dokładnie o 18.10 już ciebie nie było :gwizdanie: - były tylko dwie Alfy 156 i dużo wody na parkingu :kox:

Opublikowano

:hi:

Bartek, nie ma sie co irytować, tylko wyciągnij wnioski

jeżeli nikogo nie było, to chyba logiczne że ta burza nie sprzyjała spotowi :chytry:

od 16 do 17:10 siedzieliśmy w tym grillu na przeciwko, mając nadzieje że się rozjaśni,

ale było istne oberwanie chmury, więc perspektywa siedzenia na spocie w samochodach

w przewadze śląskich furek było mało atrakcyjna :confused4:

przykro mi że tak wyszło..... byłam w kontakcie z chłopakami i przekazałam że to nie miało sensu

to co napisałeś na poprzedniej stronie nie było miłe

więc jeżeli kiedyś jeszcze będę w podobnej sytuacji wpadnę bez uprzedzenia

by uniknąć obwiniania za warunki pogodowe .... ;(

Opublikowano

:hi:

Bartłomieju byłem dokładnie o 18.10 już ciebie nie było :gwizdanie: - były tylko dwie Alfy 156 i dużo wody na parkingu :kox:

ja też zajechałem 10 po i się kręciłem koło tych alf i po całym parkingu do 18:30 :confused4:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 21:20_________________________________________________Wnioski zostały już wyciągnięte :cool1:

jak się umawiam to choćby się srało i pierdziało to słowa dotrzymuję

p.s. fajnie że się dowiedziałem w pore, że jest po zawodach :disgust:

czyli to co pisałaś wcześniej to nie był żart

Opublikowano

:hi:

Bartłomieju byłem dokładnie o 18.10 już ciebie nie było :gwizdanie: - były tylko dwie Alfy 156 i dużo wody na parkingu :kox:

ja też zajechałem 10 po i się kręciłem koło tych alf i po całym parkingu :confused4:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 21:20_________________________________________________Wnioski zostały już wyciągnięte :cool1:

jak się umawiam to choćby się srało i pierdziało to słowa dotrzymuję

p.s. fajnie że się dowiedziałem w pore, że jest po zawodach :disgust:

za to że nie miałes dostępu do neta też nie będę odpowiadać.....

a swoją drogą, to nie macie do siebie kontaktu telefonicznego ? :mysli:

Opublikowano

nie było tematu

zamykam

Opublikowano

jak nie było, jak widzę że zarzuciłeś focha :cool1:

Bartek, możesz mi wierzysz lub nie, ale też nie lubie takich sytuacji

i gdybym była sama to było by inaczej

ale gdybym moich towarzyszów przytrzymała ponad godzine przy takiej pogodzie

a potem łódzki spot składałby się tylko z Ciebie i nas, to spuścili by mi łomot :disgust:

Opublikowano

no lodziaki tylko nabijaja strony .... i nic poza tym :polew:

Opublikowano

i się :tongue4:

Opublikowano

dla rozluznienia :) dzis po ogromnej ulewie, ktora nas dopadla w stajni otwieram maske a tam akumulator do polowy w wodzie stoi. stad moje pytanie.... kanaliki odplywowe gdzie sa ;) bo nawet jakos przez polke do srodka mi polecialo :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.