Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

samochód po powodzi :kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale ten widok po prostu poplakalem sie ze smiechu :D

Opublikowano

zobacz pod wycieraczkami z lewej strony, troche materiału nazbierałeś :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 22:09_________________________________________________

jak nie było, jak widzę że zarzuciłeś focha :cool1:

Bartek, możesz mi wierzysz lub nie, ale też nie lubie takich sytuacji

i gdybym była sama to było by inaczej

ale gdybym moich towarzyszów przytrzymała ponad godzine przy takiej pogodzie

a potem łódzki spot składałby się tylko z Ciebie i nas, to spuścili by mi łomot :disgust:

Pani Basiu to co napisałem nie tyczyło się tylko Was ale ekipy łódzkiej głównie

nic już na ten temat nie chce mi się pisać bo mogą przyjść zieloni i dostane bana

Opublikowano

oddychaj juz :D zawsze mozesz cos ze mna chlapnac :> teraz mam urlopik wiec jestem otwarty na propozycje

Opublikowano

już moge :mysli:

a ja mam jutro wolne jedziemy do małego na działke :kox:

Opublikowano

panowie ... :polew: wczoraj myślałem że zejdę....historia prawdziwa :polew:

Jestem u kumpla ( ma warsztat samoch.) ....przyjeżdza gość (jakiś "handlarzyna") ściągnął z Holandii....to chyba był reno scenik (auto zeszło na dalszy plan)....podjechał bo już miał kupca i chciał dolać oleju i wymienic filtr powietrza i tak na szybko przygotować do opchnięcia....dodam,że autkiem przyjechał na kołach z NL i w Polsce z jakieś ( tak bynajmiej mówił) tak ok. miesiąca jeżdził.... i najlepsze... :polew: :polew: :polew:

otwieramy filtr powietrza a tam..... :polew: :polew: :polew:..... filtr wyżarty prawie do zera sianem ładnie wyłozone, orzeszki włoskie lezały.....zapasy na zime były tylko wiewór spier........ł :polew: :polew: :polew: usiadłem

Opublikowano

hahahah :polew:

Bart mozemy do 17 jestem wolny od drzew :P

Opublikowano

historia prawdziwa

kolesiowi wciągło przez rurę ssącą (diesel) kawałek rękawa i zatrzymał się miedzy zaworem ssącym a gniazdem :naughty:

Opublikowano

u mnie pod firma stoja 2 renie master ;] ostatnio laski krzyczaly ze jakas kuna biega. wsiadam do pierwszego auta swiezo po przegladzie... a tam kontrolka swiec i service swieci. Otoz pani kuna przegryzla kable w aucie :polew:

Opublikowano

gdzie robimy baze :naughty:

Opublikowano

ale to 2 autami ? a maly wie ??

Opublikowano

Elo

Bartek sączki są dwa. Jeden prawie pod aku, a drugi pod pompą hamulcową? Ciężki dostęp. Aku trzeba wyjąć i wtedy jest lepiej. Trzeba przedmuchać i wyczyścić porządnie.

Wracając do spotów, to poczekajmy na pewną pogodę i wtedy imprezkę zrobimy ;)

O i jak już o śmiesznych przypadkach mówimy, to w końcu pochwalę się co mi stukało po tej wymianie zawiechy.

Koła nie dokręciłem :polew:

No i tak miesiąc pomykałem, aż mówię, sprawdzę, bo mnie to wkur... Ale nie bardzo jest dostęp. Biorę klucz, a śruby rękami idą :naughty:

W maluchu z odkręconym kołem przejechałem kilka km i odpadło. W omedze kilometr i śruby się wykręciły 1cm. A tu proszę! WOT technika!

Opublikowano

można, można :decayed:

ale to 2 autami ? a maly wie ??

mówiłem mu niespodziewanych odwiedzinach :gwizdanie:

Opublikowano

to co kolo 12 czy wczesniej ??

Opublikowano

trzeba tylko małego uprzedzić, żeby drzewo zdążyło liście poukładać :tongue4:

Opublikowano

to dzwon jutro do niego a potem pisz albo dzwon do mnie ;) i sie spikniemy gdzies :}

Opublikowano

no dobra, chce zobaczyć jego mine :shocked::decayed:

Opublikowano

ja sie drzewkiem zajme :P a ty nim :gwizdanie: zrozum to jak chcesz :gwizdanie: poza tym o ile bedzie chcial nas widziec

Opublikowano

a jaki miałeś plan :mysli:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

zamykamy liste na wlepki ???

do tej pory mam taka:

klysek89 2 biale 1 czarna

rkwon 2 czarne

B4rt4s 2 biale

kfiat_man 1 biala[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 23:50_________________________________________________a jak cos mi ukmnelo to przepraszam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.