Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nom czekam

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o to to to to to... to to to! :notworthy:

no proszę! mądrego to od razu przyjemnie poczytać! :hi:

Opublikowano
  • Autor

to nie jest metoda ploterowa ;)

ploter to maszynka ktora wycina dany ksztalt z wektora ale to nie ma nic do tego co przedstawil rem1k czyli odklej przyklej odklej

reasumujac powracamy do punktu wyjscia 12 cm to jest to samo co tu moga zrobic tez wytna ale wieksze

Opublikowano

eee... czyli nie to? :decayed:

no to ja już nic nie wiem... :disgust:

do stilo wici już zapodałem. mam nadzieję że jutro coś będzie... :slina:

Opublikowano
  • Autor

no jutro jutro a co z tym co ja zalatwilem ?? kaske juz im przelalem za wszystkich mam to anulowac ??

Opublikowano

to nie jest metoda ploterowa ;)

ploter to maszynka ktora wycina dany ksztalt z wektora ale to nie ma nic do tego co przedstawil rem1k czyli odklej przyklej odklej

reasumujac powracamy do punktu wyjscia 12 cm to jest to samo co tu moga zrobic tez wytna ale wieksze

jesteś tego absolutnie pewien? bo jak wpisałem naklejka ploterowa w gugle i wziąłem grafikę to one są na takich foliach jak te moje chyba... nie są? :embarrassed:

Opublikowano

poczekaj co powiedz z tymi srebrnymi a jak nie to niech sie kazdy okresli i sobie zobaczy na miarce czy te wymiary co mowiles beda na 100% zaduze mi jak cos odpowiadaja :good:

Opublikowano
  • Autor

to nie jest metoda ploterowa ;)

ploter to maszynka ktora wycina dany ksztalt z wektora ale to nie ma nic do tego co przedstawil rem1k czyli odklej przyklej odklej

reasumujac powracamy do punktu wyjscia 12 cm to jest to samo co tu moga zrobic tez wytna ale wieksze

jesteś tego absolutnie pewien? bo jak wpisałem naklejka ploterowa w gugle i wziąłem grafikę to one są na takich foliach jak te moje chyba... nie są? :embarrassed:

jak powiem ze dam sobie reke obciac to mozecie wyegzekwowac ;) ;P tak czy siak rozmiar 12 cm to jest kobyla ... ja dziekuje za taka logo stilo male nie bylo i pewnie bylo w tych wymiarach [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 22:55_________________________________________________

poczekaj co powiedz z tymi srebrnymi a jak nie to niech sie kazdy okresli i sobie zobaczy na miarce czy te wymiary co mowiles beda na 100% zaduze mi jak cos odpowiadaja :good:

ok czekam ale jesli beda mogli srebro to bedzie pewnie mniejsza ;)

Opublikowano

siema koledzy z łodzi :) nowy jestem hehe

tak sobie czytam dzisiaj te wasze posty i myślę, że najlepsza byłaby taka naklejka bez tła - o to chodzi nie?

wejdźcie na ta str http://www.bbtp.pl/naklejki/soft1.html i tam jest naklejka escorta ;)

Opublikowano

no jutro jutro a co z tym co ja zalatwilem ?? kaske juz im przelalem za wszystkich mam to anulowac ??

uważam że 10cm to nie jest dramat.

tak dla porównania jak widzeliście mojego stilona. tam lepa ma 12,5cm szerokość na 8 cm wysokość.

Opublikowano

siema koledzy z łodzi :) nowy jestem hehe

tak sobie czytam dzisiaj te wasze posty i myślę, że najlepsza byłaby taka naklejka bez tła - o to chodzi nie?

wejdźcie na ta str http://www.bbtp.pl/naklejki/soft1.html i tam jest naklejka escorta ;)

:hi: a masz jakies dojscie do tych gosci ????
Opublikowano

na razie nie anuluj, poczekaj na info co z tymi sebrnymi

Opublikowano

ni e- to co wam wysłałem to do niczego jest - trzeba wybrać tło pojazdu :/[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 23:01_________________________________________________

siema koledzy z łodzi :) nowy jestem hehe

tak sobie czytam dzisiaj te wasze posty i myślę, że najlepsza byłaby taka naklejka bez tła - o to chodzi nie?

wejdźcie na ta str http://www.bbtp.pl/naklejki/soft1.html i tam jest naklejka escorta ;)

:hi: a masz jakies dojscie do tych gosci ????

nie mam - tylko tak sie teraz zainteresowałem i sobie wpisałem w google:)

Opublikowano
:thumbdown:
Opublikowano

Seba :gwizdanie: nie znam się na tym za bardzo :gwizdanie: ale może warto by było zapisać w kontaktach tą firmę - tym bardziej, że w "Wawie"

http://www.hires-print.pl/

Opublikowano

oj chlopoki ale sie nam problem stworzyl :kox:

Opublikowano

a propos wielkości jeszcze. tutaj macie zdjęcie poglądowe lepy złośnika u mnie.

kółko ma 7cm średnicy. mniej więcej daje obraz jakie to jest duże.

a06.jpg

Opublikowano
:decayed: ale to autko masz popitasne :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.