Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

wszystkich dzisiejszych spotowiczów prosze o zabranie ze soba stoperów do uszu, bo narobie dzis spoooro hałasu :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w trzech postach pojawia się dziewiętnasta a dzisiaj koło 16 piszecie że osiemnasta... przejechałem się elegancko na dziewiętnastą z minutami... aż mi się odechciewa :wallbash:

nie może być tak że będziemy tutaj siedzieć i śledzić co chwila czy się coś nie zmieniło i kiedy. jestem rozczarowany... :thumbdown: organizacja na nawyższym poziomie... a w nagłówku żadnego info a na czerwono tylko żarcik który wisi cały tydzień nie wiem po co... ehh... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już kolejnemu :tongue4:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 20:07_________________________________________________jak masz te wlepy to możemy umówić się na mieście na browca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie bede zmienial co chwile, poza tym nie pisalem sie do tego, nie odpowiada z checia mnie zmien. w ciagu dnia bedziesz zmienial naglowki napisz tak, napisz tak napisz srak a i tak g... z tego wychodzi. wiec prosze Cie. Jestem ciekawy czy o 18 sie tak spotkali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkalismy sie o 18 ja tez mam juz to gdzies :rant: 3 dni pisalem czy komus o 19 pasi zero odezwy :wallbash: to wiec postanowilem jechac o 18 jak co spot no ale trudno jak sie bedziemy na siebie gniewac i pyskowac to juz wogole to wszytsko w lodzi upadnie wiec :gicior: pokoj :sexinbed: milosc :drunk: tolerancja :decayed:dziekuje bardzo za wysluchanie mojego oredzia

P.S jak wam pasuje to przeciez kto jest zainteresowany wlepami mozemy sie umowic w tygodniu i kazdy moze odebrac jak bedzie nam pasowac tylko sie dogadajmy :good: na 100%[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 21:53_________________________________________________ :chytry: czyli juz sie obrazilisice :bicz3: :smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ogolnie organizacja w naszym Łodzki Klubie jest :cenzura:

Wszyscy smiejemy sie z posiadaczy Daewoo a co jak co ale przyjezdzaja w liczniejszym składzie od Nas :/ :thumbdown:

Wiec albo zaczniemy sie organizowac i bedziemy przyjezdzac wieksza ekipa na spoty albo po prostu dajmy sobie spokoj i tyle..

Rozumiem ze w weekend roznie bywa (czlowiek nie wielbład, pic musi) i niektorzy maja ciezki stan, ale przeciez mozemy przelozyc spot na 19.oo (mysle ze to tej godziny kady juz dojdzie do siebie) i spotkac sie pod tym Realem.

Przyznaje sie bez bicia ze tez odpuscilem kilka spotow, ale bylo to spowodowane małymi usterkami a moje białej suczce :P

Wiec prosze Was zacznijmy wkoncu wspolpracowac.. bo troche wstyd ze na spot przyjezdzaja po 2-3 auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ja się obraziłem :wink4:

zacznijmy od tego:

1) jaki dzień

2) godzina

3) umieszczenie na tablicy ogłoszeń

jak to będzie ustalone to niewierze, że nikt nie wygospodaruje sobie czasu na spota

wolałbym aby był to jakiś stały termin, bo jak będziemy przesuwać wszystko jak teraz to będzie d*pa zbita

przy okazji chciałbym zaapelować o ujawnienie się klubowiczów z łódzkiego i przybywanie

p.s. w Radomsku odbywają się lepsze spoty niż w Łodzi

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie można nikogo przymuszać do tego aby przyjeżdżał na spoty, wystarczy aby każdy określił się w niedzielę czy przyjedzie czy nie i wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że jest to wszystko dobrowolne i z chęci

ale przykład z dzisiaj - zmiana godziny w ostatniej chwili

przeważnie w niedziele mnie niema i nie korzystam z sieci, dlatego tego typu ustalenia powinny zapaść wcześniej i wszyscy powinni się do tego trzymać

a miałem chęć podjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh ja mysle ze godzina 18 akurat mi najbardziej pasuje ale byla ustalona kiedys dawien dawna i tak bylo zawsze wiec po co robic teraz zamieszanie marnowac czas na ustalenie jednego dnia i jednej godziny co zapewne i tak nie bedzie proste niech zostanie tak jak jest i juz tylko wiecej zaangazowania do wszystkich i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...