Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no i za co no ze sie smialem ?? :beksa: teraz mnie glaskaj :kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie rycz !!! - nie bądź baba ! :polew:

Opublikowano

pierw prowokuje a potem bije :gwizdanie:

Opublikowano

trzeba mieć za co :polew:

Opublikowano

Seba to żeś sobie zasłużył na pieszczoty :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie każdy może dostać buzi od ciotki

Bart możesz czuć się wyróżniony :decayed:

Opublikowano

:hi: siemanko wszystkim. Widzę że dziś wszyscy nastawieni bojowo-pieszczotliwie .

Chyba nie ma się co odzywać za bardzo aby :bicz3: :punish:

Opublikowano

bez obaw..... my tu z kulturką się okładamy :decayed:

Opublikowano

królowie kolorowi sorki :wink4: i królewny kiedy lecimy na carty :evil: :evil: :evil::baseball: :baseball: :baseball:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 14:55_________________________________________________dobra, widzę że towarzystwo nie jest za bardzo rozgadane - spadam na cmentarz. :hi:

Opublikowano
  • Autor

no ja bede w piatek lecial z warszawy kolo m1 to podjade i zobacze co i jak tam ktos wspominal ze moze podjechac do tesc sprawdzic ceny i co jak wyglada

Barbaro jestem obrazony i strzelam permanentnego focha....

Opublikowano

dobra, widzę że towarzystwo nie jest za bardzo rozgadane - spadam na cmentarz. :hi:

ale ze zdrowiem wszystko okey ? :blink::wink4:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 15:04_________________________________________________

Barbaro jestem obrazony i strzelam permanentnego focha....

no jak z dziećmi :doh1:

SebQ to dla Ciebie ------------------> :buziak:

Opublikowano

ze zdrowiem ok :wink4: spadam na cmentarz zapalić świeczkę bo dziś jest rocznica śmierci mojego Taty.

A propos tesco i cartów to podjadę jeszcze dziś i odezwę się później :good:

Opublikowano
  • Autor

SebQ to dla Ciebie ------------------> :buziak

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:zemdlal::friends:

ze zdrowiem ok :wink4: spadam na cmentarz zapalić świeczkę bo dziś jest rocznica śmierci mojego Taty.

A propos tesco i cartów to podjadę jeszcze dziś i odezwę się później :good:

o no widzisz super ok czekam na info :)

Opublikowano

a może lepiej na jakieś procenty się sypnąć :gwizdanie:

Opublikowano

no ja bede w piatek lecial z warszawy kolo m1 to podjade i zobacze co i jak tam ktos wspominal ze moze podjechac do tesc sprawdzic ceny i co jak wyglada

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 19:11_________________________________________________Seba byłem pod Tesco :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: nic, nawet jednego małego kółeczka od cartów - chyba pozostaje nam tylko ul. Rudzka :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

uuu to lipa bo tam fajnie bylo no jest jeszcze ten tor na m1 jutro podjade tam zobaczyc co i jak :)

Opublikowano

uuu to lipa bo tam fajnie bylo no jest jeszcze ten tor na m1 jutro podjade tam zobaczyc co i jak :)

ja szczerze mówiąc nie pamiętam toru na M1 :mysli: ale faktycznie będziesz obok wiec podleć :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja tez nie pamietam nie bylem tam nigdy ale wyczytalem ze jest wiec bede jechal zerkne co i jak :)

Opublikowano

elo

przeczytałem, że szukacie toru - pomogę wam, bo ost się interesowałem tym

macie linka do toru przy m1

http://lemans.net.pl/mod/art/id/32.html

i z tego co widzę jest też w porcie i chyba duży bo na 4000m2

więc jebutny :)

Opublikowano
  • Autor

oooo no prosze :D z nieba spadles :D na port lodz huh i jaki wielki ja pitole :shocked: :shocked:

no defacto trasy 420 m i tak wypas :D trzeba tam jutro zadzwonic i sie dowiedziec no i wypadaloby wiedziec na ktora godzine i kto bedzie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.