Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

fiu fiu to musimy jakąś naprawe urządzić :kox:

Pokazy będą ?? :kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

będą, jak zmienić koło w 4 godziny :decayed:

Opublikowano

W przedziale siedzi Polak, Czech, zakonnica i modelka.

Pociag wjezdza do tunelu, jest zupelnie ciemno i cicho.

Nagle slychac jak ktos dostaje w ryja.

Pociąg wyjezdza z tunelu, Czech trzyma się za policzek.

Zakonnica mysli : debil Czech zlapal modelke za kolano i dostal w ryja.

Modelka mysli: debil Czech chcial mnie zlapac za kolano, pomylil się,

złapał zakonnice i dostal w ryja.

Czech mysli: cham Polak zlapal modelke za kolano, ona chciala go uderzyc,

on się uchylil i ja dostalem w ryja.

Polak mysli: ale ciul z tego Czecha. W nastepnym tunelu znowu mu pierd*lne.... :polew:

:polew:

Opublikowano

będą, jak zmienić koło w 4 godziny :decayed:

Zapasowe?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pan Sebastian bedzie trenowal FOCHa na rurze wydechowej :polew:

Opublikowano

obraził się chyba :wink4:, bo dawno go tu nie było :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

hehehe nie nie obrazilem sie :):hi: ja sie nie obrazam :) po prostu zblizam sie nieuchronnie do pierwszego od 3 lat urlopu :D a mianowicie jutro

ostatni dzien i wszyscy sie obudzili i chca wszystko na juz najlepiej na wczoraj a do piatku to juz bankowo ... ehhhh tak to jest jak sie trzyma caly czas

reke w nocniku ;):) :) niestety nie bedzie mnie za dwa tygodnie :) bede lezal do gory palma w cieplych krajach :P

Opublikowano

oo gdzie jedziesz opowiadaj

Opublikowano

oo gdzie jedziesz opowiadaj

Nigdzie nie musi jechać.W Polsce teraz jak w ciepłych krajach :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

palemke też się wykombinuje :decayed:

Opublikowano

nie golilem sie ostatnio wiec palemka jest :gwizdanie:

Opublikowano

to będzie pompon :naughty:

Opublikowano

nas to już tu chyba nikt nie polubi :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: cholerka i nie pochwalił się gdzie lutuje na urlopik :no: :no: :evil: a chcieliśmy go tylko odwiedzić :evil:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:42_________________________________________________a propos ja jutro też ostatni dzionek :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:43_________________________________________________

nas to już tu chyba nikt nie polubi :polew: :polew: :polew: :polew:

wystarczy ze lubujecie się na wzajem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hahahahaha :D

ja tam zawsze gole :P zeby sie malpy mogly spokojnie wspinac na sam czubek :P hehehe :D

a wale na grecje :D:P

Opublikowano

wez no jakas flaszke ichniesza przywiez[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:46_________________________________________________

nas to już tu chyba nikt nie polubi :polew: :polew: :polew: :polew:

tak to jest brudzia pilismy razem :polew: :polew:
Opublikowano

jedną na twarz :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:48_________________________________________________ale młoda bidulka nie mogła :tongue4:

Opublikowano

Chalkidiki, Kreta czy Rodos ???? :evil:

Jak B4rt4s wyłączy "Gazownie" w autku to za trzy godz. będziemy !!! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

wez no jakas flaszke ichniesza przywiez[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:46_________________________________________________

nas to już tu chyba nikt nie polubi :polew: :polew: :polew: :polew:

tak to jest brudzia pilismy razem :polew: :polew:

hmmm no spoko przywioze :) nie ma sprawy w sumie dobry pomysl :good:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:50_________________________________________________Paralia :)czy cos takiego ;) :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.