Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

który to gospodarz, bo jestem nie w temacie;p

ten co to mu sie nie chciało uczyć i teraz nosi klucze :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:tongue4:

mLPAr.jpg

mLS4A.jpg

A kto je to? :mysli:

listonosz i jego piękniejsza połówka i Bart :tongue4:

A gdzie je niejaka ADRENALINA ? :mysli:

Opublikowano

hmmmm... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie gdzie gdzie gdzie ?? :mysli:

Opublikowano

AnoNima :dontknow:

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=wKAPVYqub8A

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina jest szefem wszystkich szefów.

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew::naughty::kox::decayed:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 10:56_________________________________________________no to juz wiemy jak wyglada :D

Opublikowano
  • Autor

o masa :) moze taka sesje zrobimy ??? hahahah :D

Opublikowano

Jam Sebastian..... http://demotywatory.pl/1308/jan-sebastian-bach[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 11:01_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

http://demotywatory.pl/119364/Sprobuj-Magda

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: Magda mnie rozwalila :D

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: Magda mnie rozwalila :D

:polew:

Opublikowano

:tongue4:

mLPAr.jpg

mLS4A.jpg

A kto je to? :mysli:

listonosz i jego piękniejsza połówka i Bart :tongue4:

A gdzie je niejaka ADRENALINA ? :mysli:

ja mam duzo zdjeciuszek Basiuni :decayed: ale bez jej zgody nie moge wam zaprezentowac jej oslniewajacaego oblicza :naughty: a jest na co popatrzec :decayed: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 11:11_________________________________________________

który to gospodarz, bo jestem nie w temacie;p

jak bys siedzial na forum zamiast lataxc pod palacem prezydenckim za krzyzem to bys wiedzial :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Oglądałam zdjęciunia ze spota ;) drogą dedukcji sama dojdę... :evil:

Opublikowano
:guma: jak cos wybierzesz to wstaw sprawdzimy twoja kobieca intujcje :wink4:
Opublikowano

Jam Sebastian..... http://demotywatory.pl/1308/jan-sebastian-bach[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 11:01_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

http://demotywatory.pl/119364/Sprobuj-Magda

czyli Magdy też nikt jeszcze nie widział :decayed:

Opublikowano

Jam Sebastian..... http://demotywatory.pl/1308/jan-sebastian-bach[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 11:01_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:

http://demotywatory.pl/119364/Sprobuj-Magda

czyli Magdy też nikt jeszcze nie widział :decayed:

Nie no nie jest tak źle, z Miśkiem Zygmuntem mieliśmy spota pod przedszkolem :)

Opublikowano
  • Autor

no to co z tymi zdjeciami ?? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.