Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bartki wroca to sie zdziwia hehehehhe :gwizdanie:

damy ich do innych zdziwionych :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

zaczelismy dzisiaj z 618 a jest juz 629[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 15:58_________________________________________________hahahaah do ateistow :D

Opublikowano

ja nie ograrniam tego, co się tutaj dzieje - użyjcie chociaż od czasu do czasu słowa "auto;samochód;a4", czy jakiś innych pochodnych, albo po prostu ustawmy się na spota, bo nie każdy był w Jarku :gwizdanie: Teraz to pewnie "spot" kojarzy Wam się z chlaniem, a nie autami :polew:

Opublikowano
  • Autor

hahhaha spot bez litra na lep to nie spot :D

Opublikowano

ja nie ograrniam tego, co się tutaj dzieje - użyjcie chociaż od czasu do czasu słowa "auto;samochód;a4", czy jakiś innych pochodnych, albo po prostu ustawmy się na spota, bo nie każdy był w Jarku :gwizdanie: Teraz to pewnie "spot" kojarzy Wam się z chlaniem, a nie autami :polew:

:jaaaaa:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 16:03_________________________________________________

hahhaha spot bez litra na lep to nie spot :D

kierowcy :gwizdanie:

Opublikowano

jutru bede myl swoj samochod Audi A4 bo jestem kierowca :polew:

Opublikowano

a widzieliscie to ?? http://www.wp.pl/?id=183812-259187374 :polew: :polew: :polew:

Seba albo mi się wydaje albo nie masz za dużo roboty bo nudzi ci się że ho ho :polew: :polew: :polew: :polew:

Niezłe naprawdę niezłe :good: :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 16:14_________________________________________________

http://vimeo.com/13307258 tu macie esencję z urodzin śląskich :kox:

Gicior - gratki dla koleżanki :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

a widzieliscie to ?? http://www.wp.pl/?id=183812-259187374 :polew: :polew: :polew:

Seba albo mi się wydaje albo nie masz za dużo roboty bo nudzi ci się że ho ho :polew: :polew: :polew: :polew:

Niezłe naprawdę niezłe :good: :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 16:14_________________________________________________

http://vimeo.com/13307258 tu macie esencję z urodzin śląskich :kox:

Gicior - gratki dla koleżanki :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Seba kiedy cykamy fotki bo żeśta pospamowali dziś ostro i nie mam za dużo czasu żeby czytać ???

Opublikowano

no podobno jutro kolo poludnia :decayed:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 16:23_________________________________________________albo dzisiaj w nocy co wy na to :decayed:

Opublikowano

no podobno jutro kolo poludnia :decayed:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 16:23_________________________________________________albo dzisiaj w nocy co wy na to :decayed:

jak dziś w nocy to podjade :naughty:

ale spamujecie, Szok!!!!

całusy :tongue4:

Opublikowano

no podobno jutro kolo poludnia :decayed:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 16:23_________________________________________________albo dzisiaj w nocy co wy na to :decayed:

jak dziś w nocy to podjade :naughty:

ale spamujecie, Szok!!!!

całusy :tongue4:

to nie spam to wymiana zdan :kox:
Opublikowano

no podobno jutro kolo poludnia :decayed:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 16:23_________________________________________________albo dzisiaj w nocy co wy na to :decayed:

jak dziś w nocy to podjade :naughty:

ale spamujecie, Szok!!!!

całusy :tongue4:

to nie spam to wymiana zdan :kox:

kulturalna konwersacja :cool1:

Opublikowano

ja pierdziu, trzeba zaczac bany dawac za to lanie wody :polew:

Opublikowano
skumajcie to :blink: :blink: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no padłam :decayed:

Opublikowano

chyba do samochodu sobie nagram :naughty:

Opublikowano

chyba do samochodu sobie nagram :naughty:

nom... niezła nuta :kox:

Opublikowano

jak bedziesz w domu nie zapomnij o tych zdjeciach :decayed:

Opublikowano

jak bedziesz w domu nie zapomnij o tych zdjeciach :decayed:

jestem w domu :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.