Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na dziś czas już zamknąć ten teatrzyk :closed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

eee kurde obszukalem cala chalupe i nie mam stopki do statywu :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1:

no zaraz sie powiesze i pilot tez nie przyszedl :ranting1: :ranting1: :ranting1: :ranting1: zostaja zdjecia z reki musimy nowe miejscowki wymyslec jakies

ja sie zastanowie z rana gdzie mozna podjechac z fajna sceneria :) ale jestem zly ku..... mac ehhhh tak to jest odepne stopke od statyw schowam to nie zginie

... no i schowalem ... masakra :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 00:57_________________________________________________no to stopki nadal nie znalazlem :( huh ale sie wyspalemmmmmmmmmmmm za wszystkie czasy chyba ;P :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:hi:

witam w klubie niewyspanych Panie Gospodarzu .... :disgust:

ja to sobie chyba dzisiaj namaluję oczy na powiekach i może jakoś bedzie :confused4:

Opublikowano

Dobry. Napiszcie, gdzie chcecie jechać i tradycyjnie proszę o jakiś kontakt;p Moja propozycja na zdjęcia - opuszczony dworzec kolejowy przy obywatelskiej 33 - można spokojnie wjechać i cyknąć coś z ręki. Stare budowle są tez na Widzewie - Ariadna na przykład; EC4. Stoki - też by się znalazł plener. Dach Galerii moze być dobrym pomysłem.

Opublikowano

A coż tu taka cisza, szalało się w nocy i macie dosyć :wink4:

My po grzybkach, wielka lipa, pełnia i nic nie ma :wallbash:

to szykujemy się koło 13 ?

Opublikowano

witam

weszliście z Miskiem do lasu i grzybki się pochowały :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jestem u mnie tez lipa z grzybami ludzi tyle ze masakra

[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 11:14_________________________________________________no to jak Panowie i Panie dzisiaj bo mi propozycje sie bardzo podobaja :D

[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 11:25_________________________________________________czekam na znak sygnal gdzie i o ktorej sie spotykamy

Opublikowano

po 13 pod leroyem[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 11:56_________________________________________________

:hi:

witam w klubie niewyspanych Panie Gospodarzu .... :disgust:

ja to sobie chyba dzisiaj namaluję oczy na powiekach i może jakoś bedzie :confused4:

Adrenalina spać nie może bo szykuje się już na wyjazd do MIASTA ŁODZI :evil:

Opublikowano

Którym? Na Manu? dajcie znać, gdzie jedziecie - może wpadnę;)

Opublikowano
  • Autor

tak na manu :D i pojedziemy tam gdzie mowisz :D [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 12:09_________________________________________________no i juz :) zaczynam przegladac zdjecia :D

Opublikowano

podrzuć coś na rozgrzewkę :evil: :evil:

Opublikowano

tak na manu :D i pojedziemy tam gdzie mowisz :D [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 12:09_________________________________________________no i juz :) zaczynam przegladac zdjecia :D

Myślę że na pewno coś fajnego wyszło :>

Opublikowano
  • Autor

kilka jest :) jak zawsze ;) moze je za niebawem obrobie i wstawie tylko nie wiem czy tu czy nie wstawic do galerii i nie zasmiecac forum

Opublikowano

kilka jest :) jak zawsze ;) moze je za niebawem obrobie i wstawie tylko nie wiem czy tu czy nie wstawic do galerii i nie zasmiecac forum

na serwer wrzucaj to sobie posciagamy :decayed:
Opublikowano

może i lepiej wrzucić do galerii :mysli:

ale coś na rozgrzewkę mógł byś wrzucić na forum

Opublikowano

ciekaw jestem, gdzie pojechaliście i jak Wam fotki wyszły... Seba - thx za telefon, ale choroba mnie zmogła;/ Auto zdążyłem umyć;p

Opublikowano
  • Autor

no spoko innym razem napewno jeszcze zrobimy jakas sesje :D jak z kazdego parkingu nas wywala w miescie wtedy przestaniemy :D

yLYli.jpg :P[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 17:35_________________________________________________czy zdjecia dzieci i osob tez moge wrzucac nie ma nikt nic przeciwko ??

Opublikowano

ok nie mam nic przeciiwko :good:

Opublikowano

spoko :mysli: wrzucaj

Opublikowano

no pewnie, jak najbardziej, przecież specjalnie były robione.

W ogóle dzięki wszystkim za przybycie, specjalne podziękowania dla GOŚCIA SPECJALNEGO :oklaski: :notworthy: :oklaski:

bardzo nam była miło :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.