Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jeszcze Miski i Magda :) i juz bedzie jasnosc bo jak zawsze Adas ma fajne zdjecie :D ten to musi modelem zostac normalnie :D[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 18:04_________________________________________________a no to tylko Magda :) ok obrabiam :D

[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 18:04_________________________________________________oczywiscie tylko te co sie nadaja :D

:gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 18:04_________________________________________________Pani Barbara tez ma bardzo fajne ujecia takze jak tylko doleca postaram sie to odniej wyprosic :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja to sie chyba zakochalem dzisiaj :gwizdanie: :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

28 sztuk wybrany ze 100 :)

Opublikowano
  • Autor

ja to sie chyba zakochalem dzisiaj :gwizdanie: :embarrassed:

o kurde mam nadzieje ze nei we mnie :D kto jest wybranka ??

Opublikowano

28 sztuk wybrany ze 100 :)

:good: to zapodawaj :naughty:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 18:10_________________________________________________

ja to sie chyba zakochalem dzisiaj :gwizdanie: :embarrassed:

o kurde mam nadzieje ze nei we mnie :D kto jest wybranka ??

jeszcze nie moge zdradzic :naughty::tongue4: ale do niektorych z was bede musila mowic mamo i tato :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

stwierdzam ze tzw. Miskowoz jest najbardzie fotogienicznym autem :D heheh [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 18:28_________________________________________________Paaaaa Paaaaaaaaaaaaaa :naughty:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 18:28_________________________________________________no jak dla mnie jest kilka ujec jak z gazety :P

Opublikowano

doleciałam na śląsk :cool1:

wielkie dzieki za foto-spota robaczki :notworthy::good:

Seba, jeszcze raz dzieki za wożenie tyłka na sępa... bozia Ci to w dzieciach wynagrodzi :decayed:

fotki zrzucę jutro, bo lecę się troszkę zresetować przy sobocie :kox::drunk:

buziaki :wink4:

Opublikowano

nie mam się z kim zresetować, a byłoby to wskazane;/

Opublikowano
  • Autor

Musimy sie wstrzymac bo mam maly problem z ustawieniem wszystkiego na serwerze postaram sie to ogarnac

jak tylko ogarne zamieszcze :)

Opublikowano
:hi: Seba okazało się że poczta od ciebie doszła (6 sens...) prawda :mysli: tylko że nie ma żadnego załącznika ani nic w treści :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 10:02_________________________________________________ :mysli: :mysli: co tu taka cisza :mysli: :mysli: :mysli:
Opublikowano
  • Autor
:hi:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 12:42_________________________________________________wyslalem Ci Pw Mariusz :)
Opublikowano

:siema:

doszłam do siebie :wink4:

Opublikowano

no siema siema :buziak:

udał się dżampres :?:

Opublikowano

siur :good:

ide robić obiadek :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

halo halo :)

zdjecia z wczoraj i nie tylko mozna ogladnac <a href="http://www.6sense.pl/gal/">tutaj</a>

ciekawe czy Wam sie spodobaja :)

Opublikowano

no na 11 zdjeciu przydal by sie misiowoz, super fotka

Opublikowano

podobają :tongue4: co niektóre nawet baaaardzo :naughty:

Ale nam się trafił suuuuper fotografista :wink4::good::wink4::good:

Seba, tam gdzie są blisko twarze to wyostrzenia są trochę niepotrzebne, ponieważ mamy okropne gęby na nich (a w rzeczywistości takie ładne :cool1:) moje lico proszę porządnie wyretuszować photoshopem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo jest jakaś masakra-szczególnie na 1 fotce :evil:

Opublikowano

podobają :tongue4: co niektóre nawet baaaardzo :naughty:

Ale nam się trafił suuuuper fotografista :wink4::good::wink4::good:

Seba, tam gdzie są blisko twarze to wyostrzenia są trochę niepotrzebne, ponieważ mamy okropne gęby na nich (a w rzeczywistości takie ładne :cool1:) moje lico proszę porządnie wyretuszować photoshopem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo jest jakaś masakra-szczególnie na 1 fotce :evil:

na 1 focie wygladasz jak babcia Bożena :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.