Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze Miski i Magda :) i juz bedzie jasnosc bo jak zawsze Adas ma fajne zdjecie :D ten to musi modelem zostac normalnie :D[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 18:04_________________________________________________a no to tylko Magda :) ok obrabiam :D

[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 18:04_________________________________________________oczywiscie tylko te co sie nadaja :D

:gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 18:04_________________________________________________Pani Barbara tez ma bardzo fajne ujecia takze jak tylko doleca postaram sie to odniej wyprosic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ja to sie chyba zakochalem dzisiaj :gwizdanie: :embarrassed:

o kurde mam nadzieje ze nei we mnie :D kto jest wybranka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 sztuk wybrany ze 100 :)

:good: to zapodawaj :naughty:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 18:10_________________________________________________

ja to sie chyba zakochalem dzisiaj :gwizdanie: :embarrassed:

o kurde mam nadzieje ze nei we mnie :D kto jest wybranka ??

jeszcze nie moge zdradzic :naughty::tongue4: ale do niektorych z was bede musila mowic mamo i tato :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdzam ze tzw. Miskowoz jest najbardzie fotogienicznym autem :D heheh [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 18:28_________________________________________________Paaaaa Paaaaaaaaaaaaaa :naughty:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 18:28_________________________________________________no jak dla mnie jest kilka ujec jak z gazety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doleciałam na śląsk :cool1:

wielkie dzieki za foto-spota robaczki :notworthy::good:

Seba, jeszcze raz dzieki za wożenie tyłka na sępa... bozia Ci to w dzieciach wynagrodzi :decayed:

fotki zrzucę jutro, bo lecę się troszkę zresetować przy sobocie :kox::drunk:

buziaki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy sie wstrzymac bo mam maly problem z ustawieniem wszystkiego na serwerze postaram sie to ogarnac

jak tylko ogarne zamieszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Seba okazało się że poczta od ciebie doszła (6 sens...) prawda :mysli: tylko że nie ma żadnego załącznika ani nic w treści :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 10:02_________________________________________________ :mysli: :mysli: co tu taka cisza :mysli: :mysli: :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 12:42_________________________________________________wyslalem Ci Pw Mariusz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobają :tongue4: co niektóre nawet baaaardzo :naughty:

Ale nam się trafił suuuuper fotografista :wink4::good::wink4::good:

Seba, tam gdzie są blisko twarze to wyostrzenia są trochę niepotrzebne, ponieważ mamy okropne gęby na nich (a w rzeczywistości takie ładne :cool1:) moje lico proszę porządnie wyretuszować photoshopem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo jest jakaś masakra-szczególnie na 1 fotce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobają :tongue4: co niektóre nawet baaaardzo :naughty:

Ale nam się trafił suuuuper fotografista :wink4::good::wink4::good:

Seba, tam gdzie są blisko twarze to wyostrzenia są trochę niepotrzebne, ponieważ mamy okropne gęby na nich (a w rzeczywistości takie ładne :cool1:) moje lico proszę porządnie wyretuszować photoshopem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo jest jakaś masakra-szczególnie na 1 fotce :evil:

na 1 focie wygladasz jak babcia Bożena :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...