Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ide kimać bo padam na cycki :gwizdanie:

ale serio pomyślcie kto byłby chętny na te ,,spoty w piłce nożnej na hali"

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ok spoko sie pomysli :):naughty::decayed:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 22:12_________________________________________________i co nikogo juz nie ma zostaje sam ?? kurde no coraz gorzej 22 jest i nikogo nie ma :(

Opublikowano

ide kimać bo padam na cycki :gwizdanie:

ale serio pomyślcie kto byłby chętny na te ,,spoty w piłce nożnej na hali"

ja na 100% Możesz wpisać mnie na listę jako pierwszego :good:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 22:12_________________________________________________

ok spoko sie pomysli :):naughty::decayed:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 22:12_________________________________________________i co nikogo juz nie ma zostaje sam ?? kurde no coraz gorzej 22 jest i nikogo nie ma :(

wypraszam sobie :bicz3: - przecież jestem :dance:

Opublikowano

ide kimać bo padam na cycki :gwizdanie:

ale serio pomyślcie kto byłby chętny na te ,,spoty w piłce nożnej na hali"

ja na 100% Możesz wpisać mnie na listę jako pierwszego :good:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 22:12_________________________________________________

ok spoko sie pomysli :):naughty::decayed:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 22:12_________________________________________________i co nikogo juz nie ma zostaje sam ?? kurde no coraz gorzej 22 jest i nikogo nie ma :(

wypraszam sobie :bicz3: - przecież jestem :dance:

ja też jesio na chwilke :wink4:

no to może lepiej mariuszzgierz Ty zrób liste Ty chyba jesteś stały bywalec na spotach i na forum to Ciebie się bardziej posłuchają :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no no :D heheh przepraszam nie zauwazylem ze jestes Mariusz ;)

Opublikowano

bez listy też damy radę - chyba jesteśmy dorośli - a mnie tak naprawdę nikt nie słucha :no: :no: nawet żonka :no: :no:

:polew: :polew: :polew: :polew:

no no :D heheh przepraszam nie zauwazylem ze jestes Mariusz ;)

spoko :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no to jak krotko trzeba :P:bicz: :bicz3: :bicz:

hehe latwo sie gada z boku ja mam to samo :P:cool1::kox::naughty:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 22:22_________________________________________________438012cd71d7.jpg to tak w ramach slaskich bo Pani Basia chyba jest z Kato ;)

Opublikowano

najgorsze jest to że jaki termin i godzinę by się nie ustaliło to zawsze komuś nie będzie pasowało :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

heh no pewnie tak bedzie no to jest nieuniknione :) [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 22:25_________________________________________________http://www.sadistic.pl/one-love-vt51295.htm

hahahaha reage po slasku :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:good::polew::good::polew:
Opublikowano
  • Autor

zobaczymy czy sie spodoba Basi :gwizdanie: :kox::naughty::polew: :polew: :>

Opublikowano
:no: :no: pomyśli że wyśmiewamy się z "południa"
Opublikowano

niezłe :polew: :polew: :polew:

Seba ja się odmeldowuję :hi:

Sorki że tak drastycznie ni z tego ni z owego ale zaczyna mnie lekko potrząsać a jestem podziębiony.

Pamiętaj o światełku - k...wa :wallbash: ten prąd taki drogi ostatnio :polew:

Narka.

Opublikowano
  • Autor

heheh spoko spoko zdrowiej Kolego :) spokojnej nocku pozdrawiam :)

a swiatelko zgasze zgasze :)[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 22:41_________________________________________________no to chyba gasimy bo ja tez juz padam jakos dzisiaj :)

pozatym co tu bede tak sam siedzial :)

PSTRYK

Opublikowano

nie mam słów - wszedłem dzisiaj rano, było chyba 716 stron. Teraz jest 735 :blink: Spam nad spamy;p

Opublikowano

no i znowu po ciemku się muszę żegnać .... :gwizdanie:

narka !

Opublikowano

a ja mam latarke :tongue4:

Opublikowano

dlatego niektorzy dopiero wieczorem sie odzywaja zeby sie odnalezc :polew:

Opublikowano

i co sprawa została potraktowana falistym po oczach :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.