Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mhm z koluszek daleko nie bedzie ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mhm z koluszek daleko nie bedzie ;)

akurat z wawy bede jechal, moze jutro sie wybiore :decayed:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 12:02_________________________________________________a tak w ogole to co taka nedza tutaj, cisza i spokoj, kilka razy chcialem na spota podjechac ale cisza w watku

Opublikowano
  • Autor

ze co ?? cisza ?? nedza ??? eeeeee zadko zagladasz :)

Opublikowano

mozliwe :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ostatnimy czasy to co tydzien sie spocimy a wczoraj to nawet doslownie sie spocili na meczyku ;)

Opublikowano

jak bede mial chwile to wpadne zobczyc jak sie lodzianie vagują :decayed:

Opublikowano
  • Autor

co to znaczy vaguja ?? my mowimy nie dla dopalaczy :polew: :polew: :polew::decayed::naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

przeciez lodz jest kolebka dopalaczy :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no wiem ale u nas w klubie sie nie bierze dopalaczy :no: :no: :no:

no chyba ze KOX to tutaj Kimi na sobote zalatwia :naughty: :naughty: :naughty::decayed::polew:

Opublikowano

ja wypalam 3 tony koksu przez zime

Opublikowano

no wiem ale u nas w klubie sie nie bierze dopalaczy :no: :no: :no:

no chyba ze KOX to tutaj Kimi na sobote zalatwia :naughty: :naughty: :naughty::decayed::polew:

OK, to niech Wasi ludzi skontaktują się z naszymi.

Hasło: "pudelek".

:D

Opublikowano
  • Autor

no wiem ale u nas w klubie sie nie bierze dopalaczy :no: :no: :no:

no chyba ze KOX to tutaj Kimi na sobote zalatwia :naughty: :naughty: :naughty::decayed::polew:

OK, to niech Wasi ludzi skontaktują się z naszymi.

Hasło: "pudelek".

:D

:decayed::naughty:

no skontaktuje sie z Toba czlowiek malpa z ochrony :D:P

Opublikowano

hehehehehhe :polew:

ja wypalam 3 tony koksu przez zime

kurde tez musze sie na zime zaopatrzyc :decayed:

Opublikowano

nie najlepszy chyba moment ale musze sie rozejzec za letnimi oponami. jak myslicie beda tansze na zime ?

Opublikowano
:good:
Opublikowano

nie najlepszy chyba moment ale musze sie rozejzec za letnimi oponami. jak myslicie beda tansze na zime ?

A przewija się teraz taki wątek - Opony w promocyjnych cenach czy jakoś tak - sprawdź.

BTW, opona to nie serek - nie straci ważności w 3 tygodnie :D

Opublikowano

a powiedzcie bieznikowane jest sens czy nie ? bart jakies znizki ?

Opublikowano

szkoda gipsu, ja będe szukał nexena 3000

Opublikowano

spoko spoko jestes nowy po kilku spotach tez bedziesz sie zajadal :D[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 09:52_________________________________________________ :polew::naughty::kox:

nie straszcie kimi-iego !!!!!!!!!!!!

a tak a'propo, widzę, że stanęliśmy na niczym :guma:

chodzi o sobotę, miały być propozycje spędzenia miłego spociku

nie wspomnę już o godz :kwasny:

proszę zacząć działać w tej kwesti, bo inaczej znowu będą 3 furmanki na krzyż :gwizdanie:

Opublikowano

spoko spoko jestes nowy po kilku spotach tez bedziesz sie zajadal :D[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 09:52_________________________________________________ :polew::naughty::kox:

nie straszcie kimi-iego !!!!!!!!!!!!

a tak a'propo, widzę, że stanęliśmy na niczym :guma:

chodzi o sobotę, miały być propozycje spędzenia miłego spociku

nie wspomnę już o godz :kwasny:

proszę zacząć działać w tej kwesti, bo inaczej znowu będą 3 furmanki na krzyż :gwizdanie:

Ale ja się nie boję :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.