Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kuuuuuuuurrrrrrrrr........................aaaaaaaaaaaaaaa maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Przyjebałem "Kup teraz" na dwóch aukcjach :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Kuuuurrrrrrrrrr..........................aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hmmm jak to mozliwe ?? [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 21:46_________________________________________________hahah no to masz dwa radia jedno na konsole drugie do bagaznika :D

Opublikowano

dogadaj się - może koleś zrozumie... BTW - Bierz concerta. U rudego (franciszkańska) jest drogo, ale dobrze. Ja ze swej strony radziłbym Ci polowanie na concerta+zmieniarkę;) Wyjdzie koło 300 zł.

Opublikowano

hahahahaha zmieniarka z 2 radyjek :polew:

nie mowie u rudego w strone spozywczaka jak sie jedize jest taka budka i tam ma czesci audi bmw

Opublikowano

dogadaj się - może koleś zrozumie... BTW - Bierz concerta. U rudego (franciszkańska) jest drogo, ale dobrze. Ja ze swej strony radziłbym Ci polowanie na concerta+zmieniarkę;) Wyjdzie koło 300 zł.

Dzięki za radę, ale jak napisałem wcześniej, lepsze audio musi zaczekać.

Napisałem do gostka, że to pomyłka z tą drugą aukcją ( obie aukcje tego samego gościa, to chyba zrozumie, że nie chciałem dwóch radioodtwarzaczy :wallbash: ).

Kurrr..., jak ja nienawidzę komputerów :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

hahah ai mowi to programista ... :naughty:

Opublikowano
:hi: ja tez zadnych brokul nnie widzialem a u ciebie Bart nawet nie pamietam ze bylismy :polew:
Opublikowano
  • Autor

oo no to nie jestem sam ja trzezwy bylem chyba :P

Opublikowano

Dobra ja spadam do wyra.

Miłego wieczorka, do jutra :papa:

Opublikowano

a pamiętasz jak do mnie dzwoniłeś :decayed:,

a chwile później misiek dzwonił :polew:

Opublikowano

a pamiętasz jak do mnie dzwoniłeś :decayed:,

a chwile później misiek dzwonił :polew:

:no:
Opublikowano

to przybywaj z flaszką to ci pomoge odzyskać troche danych :decayed:

Opublikowano

to przybywaj z flaszką to ci pomoge odzyskać troche danych :decayed:

od kad zjadlem kaszanke i sprzatlem ten zielony obrusik skonczyla mi sie tasma :embarrassed: dopiero na pietrynie powrocilem :tongue4:
Opublikowano

coś nie teges było z tą kaszanką :mysli:

może ktoś przemycił pigułke gwałtu :kox:

Opublikowano

coś nie teges było z tą kaszanką :mysli:

może ktoś przemycił pigułke gwałtu :kox:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

uu ktos czuje sie zgwalcony ?? :gwizdanie:

Opublikowano

pepik miał chyba to samo :decayed:

Opublikowano

dobrze bylo mozna robic czesciej takie pikniki :decayed: :decayed: a tymczasem zeganm sie mili panstwo i lece w kokonik :decayed: do juterka :hi: tylko papika chyba zgwalcono :kox:

Opublikowano

częściej by się przydało :gwizdanie:

co on bidula mała może zrobić :D

Opublikowano

mozna by ale nie na dworzu :gwizdanie: jak bylo cieplo nikt nie chcial ehh :}

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.