Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze nie miec babki :P

E tam.

[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 13:01_________________________________________________Uuuu, TO JEST AVATAR:

http://images50.fotosik.pl/14/33b007a988de50fe.jpg

:slina:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy jak wchodze do kogos na pejsbuku to on nie widzi ze ogladalem jego profil tak jak na nk ?

Opublikowano
  • Autor

nom nie widzi nie widzialem ze na mnie wlaziles jak nie patrzylem :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobrze nie miec babki :P

E tam.

[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 13:01_________________________________________________Uuuu, TO JEST AVATAR:

http://images50.fotosik.pl/14/33b007a988de50fe.jpg

:slina:

ledwo się kółeczka zmieściły :decayed:

[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 13:42_________________________________________________

czy jak wchodze do kogos na pejsbuku to on nie widzi ze ogladalem jego profil tak jak na nk ?

nie widzi :gwizdanie:

Opublikowano

nom nie widzi nie widzialem ze na mnie wlaziles jak nie patrzylem :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:

Ten tego.... :gwizdanie:

Opublikowano

Seba...z Ciebie zeby zejsc to trzeba 2x sie obrocic :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nom nie widzi nie widzialem ze na mnie wlaziles jak nie patrzylem :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:

Ten tego.... :gwizdanie:

Ty tez ?? i ja nic nie czuje no ze targam takich podgladaczy :D a ja tam takie glupoty wypisuje ze az mi wstyd :D [br]Dopisany: 12 Październik 2010, 13:50_________________________________________________

Seba...z Ciebie zeby zejsc to trzeba 2x sie obrocic :gwizdanie:

:tongue4::decayed: :decayed: :decayed:

latwiej mnie przeskoczyc niz obejsc :D

Opublikowano

nom nie widzi nie widzialem ze na mnie wlaziles jak nie patrzylem :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:

Ten tego.... :gwizdanie:

Ty tez ?? i ja nic nie czuje no ze targam takich podgladaczy :Da ja tam takie glupoty wypisuje ze az mi wstyd :D

true... :gwizdanie:

Opublikowano
Ty tez ?? i ja nic nie czuje no ze targam takich podgladaczy a ja tam takie glupoty wypisuje ze az mi wstyd

Źle mnie zrozumiałeś :D

heheheheh najkrotszy kawal o gejach ?? ten tego

:tongue4:

BTW, nie mam konta na Twarzoksiążce :D

Opublikowano
  • Autor

iTA9r.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

O ja pierdzielę :shocked:

Daliście to na demoty? :blink:

Opublikowano

iTA9r.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

:hahaha:

Opublikowano
  • Autor

KIMII zostajesz bohaterem klubu :D

Opublikowano

KIMII zostajesz bohaterem klubu :D

Wkręcacie mnie :disgust:

Szukałem na demotach i nie ma

Opublikowano
  • Autor

no bo demoty sa dodawane w ciagu 24 godzin :)[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 14:27_________________________________________________gwarantuje Ci ze dzisiaj do 22ej juz sie pojawi w poczekalni :D

Opublikowano

co do demotow wole te strone pornodemotywatory.pl :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ty! Patrz na tą czapkę. To nie NY

To nowe Joł, człowieku. Nowe WJ.

Wszystko w porządku, od początku

Ja i parę ziomków, co to czują

Powiedz koleżkom, co w koniec mi wieszczą

Że robię swoje, a oni w ch*ja lecą

I wiesz, co? Tak na dobrą sprawę

To dopingują mnie sobą nawet

Adrenalina. To jeszcze nie finał

Słychać na mieście. Znowu zaczynam

Objazd z miasta na 18

Nie przestać! Wrócić na 20 [br]Dopisany: 12 Październik 2010, 14:43_________________________________________________heheh no ktos mi kiedys podsylal ten adres :D

Opublikowano

O, niezły z Ciebie raper jest :naughty:

Opublikowano

Kimi piekne te silikony masz w avatarku

Opublikowano

Kimi piekne te silikony masz w avatarku

Widziałeś kiedyś silikonowy tyłek? :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.