Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

E tam śledztwo zaraz, tak pytam.

Skoro nie ostatnie, to mamy tak:

ZUS

BRE

Błękitny Tower (Sienkiewicza/Piłsudskiego)

Urząd Marszałkowski albo ten "bliźniak" obok niego

:tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

E tam śledztwo zaraz, tak pytam.

Skoro nie ostatnie, to mamy tak:

ZUS

BRE

Błękitny Tower (Sienkiewicza/Piłsudskiego)

Urząd Marszałkowski albo ten "bliźniak" obok niego

:tongue4:

no Urząd Marszałkowski to widzę z okna :) Brzydal szary. Nasz też już sfatygowany ale idzie do remontu a my czekamy na przeprowadzkę. Mamy nadzieję, że uda się to zrobić przed świętami. Potem przyjdzie tylko czekać na powrót do odświeżonej siedziby. Nie będziemy wtedy słuchać, że winda się popsuła, że brudno i szaro itd. a zwłaszcza, że nikomu nic na głowę nie spadnie.

Opublikowano

23032010013.th.jpg

23032010011.th.jpg

Sam robiłem Nokią E51

:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

i ze niby co to ma udowodnicz czy symbolizowac ?? bo sie zgubilem ;)

Opublikowano

A tak sobie kolega fotoski Łodzi robi hehehe, w każdym razie, żaden z nich to nie "mój" drapacz

Opublikowano

i ze niby co to ma udowodnicz czy symbolizowac ?? bo sie zgubilem ;)

No w sumie to nic... :think2:

Opublikowano
  • Autor

heheheh :D a tam drapacz odrazu :D

Opublikowano

heheheh :D a tam drapacz odrazu :D

ok-wieżowiec? pasuje? nie będzie niecnych skojarzeń? :przebiegly:

Opublikowano

A tak sobie kolega fotoski Łodzi robi hehehe, w każdym razie, żaden z nich to nie "mój" drapacz

Hm, masz widok na UM, ale z tych trzech to żaden z nich.

Zostaje BRE, ale BRE dopiero co miało remont :mysli:

Pozostałe budynki dookoła mają mniej niż 6 pięter, no chyba, że Manhattan, ale tam są mieszkania tylko chyba? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ee tam nie tylko :)

moge byc takim drapaczem :D [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 12:07_________________________________________________hehe chmur :P

Opublikowano

A tak sobie kolega fotoski Łodzi robi hehehe, w każdym razie, żaden z nich to nie "mój" drapacz

Hm, masz widok na UM, ale z tych trzech to żaden z nich.

Zostaje BRE, ale BRE dopiero co miało remont :mysli:

Pozostałe budynki dookoła mają mniej niż 6 pięter, no chyba, że Manhattan, ale tam są mieszkania tylko chyba? :mysli:

No to widocznie nie znasz wszystkich wieżowców :D hehe

Opublikowano

Czyli Manhattan :D

Opublikowano

Czyli Manhattan :D

Czyli nic z tych twoich propozycji :D BTW... zajmij sie robotą :evil:

Opublikowano

23032010013.th.jpg

23032010011.th.jpg

Sam robiłem Nokią E51

:tongue4:

ja mam ciekawsze :tongue4: tylko robione czymś lepszym niż nokia :wink4:

q6MtS.jpg

q6OZ0.jpg

q6Wsr.jpg

q6YXA.jpg

q72WS.jpg

Opublikowano

23032010013.th.jpg

23032010011.th.jpg

Sam robiłem Nokią E51

:tongue4:

ja mam ciekawsze :tongue4: tylko robione czymś lepszym niż nokia :wink4:

q6MtS.jpg

q6OZ0.jpg

q6Wsr.jpg

q6YXA.jpg

q72WS.jpg

Zwłaszcza ten ostatni jest mi bliski :) o 12:00 wychodzi tam Pan trębacz i męczy Prząśniczką :P

Opublikowano

Czyli Manhattan :D

Czyli nic z tych twoich propozycji :D BTW... zajmij sie robotą :evil:

Dobra, dobra... :disgust:

Opublikowano
  • Autor

no u Basi to przynajmniej profeske widac :D

Opublikowano

no u Basi to przynajmniej profeske widac :D

e tam profeskę od razu... tak sobie pstrykałam ;)

Opublikowano

no u Basi to przynajmniej profeske widac :D

e tam profeskę od razu... tak sobie pstrykałam ;)

A ja to niby na konkurs robiłem?

Tak sobie szedłem Piłsudskiego i taki ładny zachód słońca był i tak mnie natchnęło na zdjęcia... :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

no u Basi to przynajmniej profeske widac :D

e tam profeskę od razu... tak sobie pstrykałam ;)

no tak tak tyle ze pomyslalas troche zanim pstrykalas :) pstrykac to se mozna kapsle w piaskonicy :P:D :D :D;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.