Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Milego wieczorku lece na weselicho :drunk: wypije za zdrowie wasze :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Seba, czapki nie zapomniałeś ? :wink4:

Opublikowano

Milego wieczorku lece na weselicho :drunk: wypije za zdrowie wasze :D

Aaaale mu zazdroszczę...

Na weselach zawsze są takie fajne panny fajnie poubierane,roztańczone, itepe.... eh.... :rolleyes:

Opublikowano

Milego wieczorku lece na weselicho :drunk: wypije za zdrowie wasze :D

Aaaale mu zazdroszczę...

Na weselach zawsze są takie fajne panny fajnie poubierane,roztańczone, itepe.... eh.... :rolleyes:

dobrze prawisz, a duchny jakie napalone są :gwizdanie:

Opublikowano

Milego wieczorku lece na weselicho :drunk: wypije za zdrowie wasze :D

Aaaale mu zazdroszczę...

Na weselach zawsze są takie fajne panny fajnie poubierane,roztańczone, itepe.... eh.... :rolleyes:

dobrze prawisz, a duchny jakie napalone są :gwizdanie:

napalone jak pedofil w sklepie z zabawkami :polew: :polew:
Opublikowano

albo jeszcze bardziej :naughty:

Opublikowano

posłuchajcie sobie "weselny klimat" :polew:

Ada Krawczyk - Weselny Klimat

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

weselny klimat fajny kawałek hehe :naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

jeszczde spicie :blink:

Opublikowano

:bry:

czuje się okropnie :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: lekuchno chyba przesadziłem :mysli: a tak nie pozornie zaczynał się ten wczorajszy wieczór[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 10:51_________________________________________________Kasia przyjedz no z kroplówką bo umre :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:bry:

czuje się okropnie :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: lekuchno chyba przesadziłem :mysli: a tak nie pozornie zaczynał się ten wczorajszy wieczór[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 10:51_________________________________________________Kasia przyjedz no z kroplówką bo umre :kox: :kox: :kox:

to gdzie sie pan tak urzadzil :chytry:
Opublikowano

:hi:

jeszczde spicie :blink:

nie wszyscy śpią :tongue4:

ja już teściowej żyrandol skróciłem bo stwierdziła że jest za nisko opuszczony :tongue4:

Opublikowano

:hi:

jeszczde spicie :blink:

nie wszyscy śpią :tongue4:

ja już teściowej żyrandol skróciłem bo stwierdziła że jest za nisko opuszczony :tongue4:

uuuuu to zachwyt twoja osoba w oczach tesciowej rosnie :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

NIE PIJE :no: WIĘCEJ NIE PIJĘ :no: :no: :no: :no:

Opublikowano

NIE PIJE :no: WIĘCEJ NIE PIJĘ :no: :no: :no: :no:

zgodzę się z przedmówcą :kwasny:

dobrze że następne wesele dopiero na wiosnę, bo jestem ledwo żywa :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:17_________________________________________________ :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:25_________________________________________________zaraz się rozlecę :kox: :kox: :kox: :kox:

:fool: :fool: :fool: :fool: poco mi to było

Opublikowano

cześć Marian :wink4:

łoooo Seba widzę, że Ty też wczoraj na weselu :kox: tylko coś tak późno zaczynaliście :mysli:

[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:28_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:17_________________________________________________ :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:25_________________________________________________zaraz się rozlecę :kox: :kox: :kox: :kox:

:fool: :fool: :fool: :fool: poco mi to było

wyluzuj :tongue4: pomyśl ze inni mają gorzej :decayed:

Opublikowano

cześć Basiu :wink4: nie mam siły nawet klikać[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:30_________________________________________________wspólczuję osobie która ma gorzej ;( ;(

Opublikowano

zawsze może być gorzej :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.