Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć Basiu :wink4: nie mam siły nawet klikać[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:30_________________________________________________wspólczuję osobie która ma gorzej ;( ;(

dziękuję :cool1:

ja do kaca mam jeszcze zdeptane stópki, jestem przejedzona i stracilam głos :hahaha:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja oprócz kacura jestem jeszcze dodatkowo przeziębiony - gardło, głowa, brzusio wszystko boli, bardzunio boli

Opublikowano

no to pięknie :rolleyes:

znowu biegałeś z gołym tyłkiem ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:47_________________________________________________

no nic, kolejna niedziela wycięta z życiorysu.... wegetacja :embarrassed:

Opublikowano

:hi:

misiek, nie pękaj ja też umieram, tylko ty jesteś w domu a ja? co mam powiedzieć? PRACA !!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:54_________________________________________________

a tak w ogóle widzę, że wszyscy się świetnie czują :sick3:

Seba na pewno też :sick3:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:56_________________________________________________

ta śliwowica nas kiedyś zabije :strzal:

Opublikowano

PIJOKI

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

no to pięknie :rolleyes:

znowu biegałeś z gołym tyłkiem ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:47_________________________________________________

no nic, kolejna niedziela wycięta z życiorysu.... wegetacja :embarrassed:

:co: :co: kiedy ja biegałem z gołym tyłkiem :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Mario czyl cie dzisiaj nie bedzie :mysli:

Opublikowano

Mario czyl cie dzisiaj nie bedzie :mysli:

nie mam kierowcy :no: - :beer1: na kacura musiałem wypić

Opublikowano

Mario czyl cie dzisiaj nie bedzie :mysli:

nie mam kierowcy :no: - :beer1: na kacura musiałem wypić

uuuuuuu to nie wielu nas bedzie :confused4:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 13:36_________________________________________________alkohol szkodzi zdrowiu i spotom :polew:
Opublikowano

:hi:

Oo, widzę, że woda ognista zdziesiątkowała towarzystwo :D

Opublikowano

naprawde miałem ochote przyjechac :confused4:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:02_________________________________________________zawsze mozemy zrobić spota na Witosa w Zgierzu :naughty: :naughty:

Opublikowano

naprawde miałem ochote przyjechac :confused4:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:02_________________________________________________zawsze mozemy zrobić spota na Witosa w Zgierzu :naughty: :naughty:

heheeh ale z tamtad wraca sie w stanie niewaszkosci :wink4:
Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

:sick3::drunk::sick3:

Opublikowano

widze ze labamaba dalej trwa :decayed:

Opublikowano

Witam Wszytskich po długien nieobecnosci :))

Musze Wam sie pochwalic ze stalo sie...

Moja :audi: wczoraj przytuliła sie do VW ;(

20101017008.th.jpg

20101017009.th.jpg

20101017010.th.jpg

20101017011.th.jpg

20101017012.th.jpg

Opublikowano

szkoda ze nikt ze Zgierz nie leci na spocika , napewno bym się zabrał :)[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:12_________________________________________________J3rzyk było nieźle :gwizdanie:

Opublikowano

chcialem ja od ciebie kupic ale bitej juz nie chce :tongue4:

Opublikowano

oj tam, oj tam... zanim skonczy sie sprawa sadowa bedzie wygladala jak nówka ;p

Opublikowano

szkoda ze nikt ze Zgierz nie leci na spocika , napewno bym się zabrał :)[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:12_________________________________________________J3rzyk było nieźle :gwizdanie:

moze Goły poleci :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:17_________________________________________________to wogole ktos przyleci czy nie :cool1:
Opublikowano

szkoda ze nikt ze Zgierz nie leci na spocika , napewno bym się zabrał :)[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:12_________________________________________________J3rzyk było nieźle :gwizdanie:

moze Goły poleci :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:17_________________________________________________to wogole ktos przyleci czy nie :cool1:

No ja się wybieram, będę na pewno

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.