Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i Koledzy :polew: się troszkę pochwale bo dzisiaj miałem trochę czasu żeby pogrzebać przy autku i wpadłem na taki fajny pomysł, żeby zrobić sobie automatyczny rozrusznik, czyli pstrykam tylko kluczykiem lekko rozrusznik i puszczam a on kręci i jak zapali to się wyłącza :naughty: :naughty: mój tatuś tak ma w A6 i jakoś tak mi się to spodobało i też tak chciałem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no wlasnie Seba jak to sie rozwinelo ?? :D[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 20:13_________________________________________________kurde wogoole to sie zakrecilem coraz gorzej jest ze mna dwa okocimy mocne i polowka krupnika i juz nie wiem co sie dzieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem i zrobiłem :polew: tylko u mnie nie ma takiego efektu bo zapala bardzo szybko (nie chwalę się :naughty:) a w A6 trwa to sporo dłużej i jest fajnie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem i zrobiłem :polew: tylko u mnie nie ma takiego efektu bo zapala bardzo szybko (nie chwalę się :naughty:) a w A6 trwa to sporo dłużej i jest fajnie :polew:

u taty trochę dłużej - :mysli: czyli coś takiego

http://www.autokrata.pl/artykul/motocykl-z-silnikiem-od-helikoptera-3367/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy :polew: się troszkę pochwale bo dzisiaj miałem trochę czasu żeby pogrzebać przy autku i wpadłem na taki fajny pomysł, żeby zrobić sobie automatyczny rozrusznik, czyli pstrykam tylko kluczykiem lekko rozrusznik i puszczam a on kręci i jak zapali to się wyłącza :naughty: :naughty: mój tatuś tak ma w A6 i jakoś tak mi się to spodobało i też tak chciałem :polew:

pomysł git :good: tylko trzeba był zrobić jeszcze przycisk Start/Stop w konsoli środowej :naughty: :naughty:

gdzieś na forum o tym czytałem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie mi się chciało to narysuje Wam schemat do tego + opis :tongue4: w zasadzie to potrzebny jest jeden przekaźnik i kontrakton :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my idziemy zrobić coś fajnego :sexinbed:, a Ty Seba sprawdź czy dochodzi już druga strona :wink4::polew:

Misie milego i ostrego jesli lubicie :D a jesli nie to takiego jaki lubicie :D:banan1: :banan1: :sex: :sex: :boobs: :boobs: :sexinbed: :sexinbed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...