Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: :hi:

hej dziecioki :wink4:

no normalnie nie mogę z Was dzisiaj, coraz bardziej mi się podoba to towarzycho :naughty:

fajnie byłoby się wszyscy wspólnie spotkać... :slina:

ale mi daliście zajęcie dzisiaj? tyle fajnych stronek :decayed:

pogoniliście caaaały tydzień :wink4:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 17:08_________________________________________________ a gdzie chriss :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Kasiu :hi:

miałeś do domu iść??? wkońcu :mysli:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:14_________________________________________________nie ten cytat :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:14_________________________________________________cześć Katarzyno :tongue4:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:15_________________________________________________i Misiu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już też jakiś czas - ale naskrobaliście dzisiaj stronek :gwizdanie: :gwizdanie:

Kimi troszkę ból z tym "zawiasem" :wallbash:

A propos inwigilacji to permanentna ale przez Kachę a nie przeze mnie :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:30_________________________________________________aha odnośnie zawiechy to ja tylko lemforder ( fabrycznie kładzione w BMW )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już też jakiś czas - ale naskrobaliście dzisiaj stronek :gwizdanie: :gwizdanie:

Kimi troszkę ból z tym "zawiasem" :wallbash:

A propos inwigilacji to permanentna ale przez Kachę a nie przeze mnie :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:30_________________________________________________aha odnośnie zawiechy to ja tylko lemforder ( fabrycznie kładzione w BMW )

No kiszka, ale w sumie dobrze wyszło, bo jak by mi pierdolnął któryś na trasie, to róznie by mogło być :no:

TOM77 polecił mi Krafta ze względu na przebiegi, które robię rocznie. Na 8-10 tyś/rok Kraft wystarczy na parę latek.

A jak o inwigilacji mowa - to moja Szanowna Małżonka konta tu nie ma :D , więc mogę świntuszyć ile wlezie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

a gdzie chriss :?:

Witam wszystkich spamowiczów i nie tylko :hi:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:44_________________________________________________Kimi radyjko podłączyłeś poprawnie ?[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:45_________________________________________________Zawiecha to tylko Lemforder,ale podobno mastersport też chwalą,bratu zakładaliśmy master... na wiosne i narazie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka chriss :hi:

Radyjka nie podłączyłem, bo nie mam kurna kluczyków do wyjmowania radia, musze najpierw sobie je "wydziergać " :>

A zawias - no cóż, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już też jakiś czas - ale naskrobaliście dzisiaj stronek :gwizdanie: :gwizdanie:

Kimi troszkę ból z tym "zawiasem" :wallbash:

A propos inwigilacji to permanentna ale przez Kachę a nie przeze mnie :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:30_________________________________________________aha odnośnie zawiechy to ja tylko lemforder ( fabrycznie kładzione w BMW )

No kiszka, ale w sumie dobrze wyszło, bo jak by mi pierdolnął któryś na trasie, to róznie by mogło być :no:

TOM77 polecił mi Krafta ze względu na przebiegi, które robię rocznie. Na 8-10 tyś/rok Kraft wystarczy na parę latek.

A jak o inwigilacji mowa - to moja Szanowna Małżonka konta tu nie ma :D , więc mogę świntuszyć ile wlezie :naughty:

to ja zostaję przy Lemforderze - 8-10 kkm to co 4 miechy musiał bym wymienić :wallbash: :wallbash: ( ja robię jak narazie ok. 40 kkm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - 8 do 10 tysięcy ROCZNIE

A nie, że wytrzymają 8-10 tysięcy :disgust:

50-60 tysięcy powinny dać radę (na moje jeżdżenie to 5-6 lat)[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 19:03_________________________________________________

Gdzieś widziałem takie rezanko :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161779.0

Heh, faktycznie, też to widziałem kiedys :)

Dzięki za linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zwijam żagle, bo mi się już oczy zamykają...

A dopiero 21-sza.

Starzeję się... :([br]Dopisany: 20 Październik 2010, 20:43_________________________________________________Dobrej nocki wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc pchły na noc :hi:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 20:59_________________________________________________Kimi ty tam rządzisz w okolicy Rydzowej,bo jutro na borowanko tam się wybieram :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim :D

KAsiu jasne ze przezucam ale za chwile bo najpierw musze rozgrzac :D piersi :D [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 21:23_________________________________________________czy to jest jakies fatum czy mnie po prostu nikt nie lubi ?? bo nie czaje co sie odwezwe to nikt nie pisze :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...