Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Adrenalina 2 ?? eee nie ma 2 jest tylko jedna :D

jest też druga :gwizdanie:

no dobra dobra ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak z innej beczki - trzeba mieć kiepełe żeby wykombinować to "przeznaczenie" :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nooo,a co powiesz o "Matrix" ?

Albo nie.

Matrix to pikuś.

Tarantino to ma łeb dopiero. I Luc Beson (ten od "5 element").

To są kozaki dopiero...

to nic... zobaczcie sobie Deja Vu albo Incepcję, to jest dopiero pokręcone :kox:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 23:36_________________________________________________albo Adrenalina 2 :polew:

o Incepcji myślałem, ale Adrenalina 2 :mysli: :mysli:

a o Adrenalinie nie myslałeś? :naughty:

Opublikowano

jedynka jest lepsza :kox:

Opublikowano

dobra ja to juz spadam do wyra

:hi:

Opublikowano

właśnie oglądałem tą zajawkę - jest niezła siekiera :evil: :evil:

Opublikowano

No dobra Panie i Pany, czas do wyra.

To był bardzo emocjonujący i obfitujący w wiele wspaniałych wydarzeń dzionek :wink4:

Muszę odespać.

Mariusz, jesteśmy "yn tacz" :decayed:

:papa:

Opublikowano

to ja też zawijam :cool1:

dobrej nocki :papa:

Opublikowano
  • Autor

to nie jet adrenalina

tzn moze i jest ale to jest krunk czy jakos tak :D za***iste obie czesci :D

szczegolnie w 2 na torze gdzie sie konie scigaja :D

Opublikowano

narka Kimi - f*ck muszę obejrzeć obie Adrenaliny, koniecznie !!!!!!!!!![br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 23:45_________________________________________________

to ja też zawijam :cool1:

dobrej nocki :papa:

kimi poszedł to Ta już też zawija - co za ludzie :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 23:46_________________________________________________Seba jak masz może te filmy to zrzuć na płytkę - chętnie przygarnę "kropka" :naughty:

Opublikowano

No do roboty rano trzeba wstać... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

hmm dziwne nie ??? :) a co do filmow to sa mega za***iste Mario jesli nie widziales to musisz nadrobic bo to obowiazek ;)

Opublikowano

Dobra, zawijam się.

Narka, chopy :decayed:

Opublikowano

hmm dziwne nie ??? :) a co do filmow to sa mega za***iste Mario jesli nie widziales to musisz nadrobic bo to obowiazek ;)

ale ma je ktoś może ???????????????

Opublikowano
  • Autor

ja nie mam chyba

musze zerknac ale jutro jak dolece do lodzi tu nic nie mam

http://www.sadistic.pl/spioch-vt54608.htm

Opublikowano

ja nie mam chyba

musze zerknac ale jutro jak dolece do lodzi tu nic nie mam

http://www.sadistic.pl/spioch-vt54608.htm

śpioch niezły :polew: :polew:

może Kimi ma filmiki chociaż nic nie mówił :confused4: :confused4:

Opublikowano
  • Autor

hehe moze

;)

Opublikowano

Seba gaś światełko - jutro trzeba wstać, poza tym zostalo mi prądu w lapku jakieś 5% więc zaraz padnie.

Narka Gospodarzu :hi:

Opublikowano
  • Autor

oki doki tez lece pozdro Mario PSTRYK [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 00:03_________________________________________________PSTRYK :bry:

Opublikowano
:bry: wstawać reszta ekipy, przecież już czwartunio :> :> :> :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.